Diablo 3

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Прашај во Југотон, обично ги имаат популарните игри дента или ден по излегувањето. Само поскапи се од нормално.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Diablo II izlegla pred 11 godini........................................
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Ги немам играно првата и втората (shame on me).

Вајда ќе се уходам брзо а? :unsure:
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Ја знам приказната и лорот горе доле, ја пратам долго време. Само финтата е не ми се играше стара игра со шит графика, ма да знам дека е ненормално заразна и игрива, другари ја играа пуно па ги имам гледано.

Мислев на гејмплеј, дали е лесна за учење пошто ќе бидам тежок нуб :D . Не влегов во бета тестот. Пу ј'зк :(
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ја знам приказната и лорот горе доле, ја пратам долго време. Само финтата е не ми се играше стара игра со шит графика, ма да знам дека е ненормално заразна и игрива, другари ја играа пуно па ги имам гледано.

Мислев на гејмплеј, дали е лесна за учење пошто ќе бидам тежок нуб :D . Не влегов во бета тестот. Пу ј'зк :(
Цела игра можеш да ја играш само со маус (и 4 копчиња од тастатурата :) )
Јас уште ја играм, а ја играм од кога излезе 2ката :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Ја знам приказната и лорот горе доле, ја пратам долго време. Само финтата е не ми се играше стара игра со шит графика, ма да знам дека е ненормално заразна и игрива, другари ја играа пуно па ги имам гледано.

Мислев на гејмплеј, дали е лесна за учење пошто ќе бидам тежок нуб :D . Не влегов во бета тестот. Пу ј'зк :(
Играј torchlight и titan quest таман дур искочи тројката.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Играва може да се порача од Zavvi. Јас веќе ја направив пре-ордер, вкупно со поштарина кошта 2800 (освен ако фунтата скокне многу на 18ти мај :) ) . Во случај некој да ја порача од таму, би му бил благодарен ако го искористи мојот Referal код :
ZV5849254
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Јас сега да ви кажам една приказна. Имам играно игра од овој тип, барем една имам.

И сега ја пуштам,играм играм, млатам чудовишта. Цел саат поминува.
Играм уште пола саат и пак млатам чудовишта.
И после гледам пак има чудовишта за млатење.
И исклучив.

Не баш интересно искуство за мене. Дали некој можи да ми раскажи своја приказна со ваква игра? Чисто од истражувачки цели.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Јас сега да ви кажам една приказна. Имам играно игра од овој тип, барем една имам.

И сега ја пуштам,играм играм, млатам чудовишта. Цел саат поминува.
Играм уште пола саат и пак млатам чудовишта.
И после гледам пак има чудовишта за млатење.
И исклучив.

Не баш интересно искуство за мене. Дали некој можи да ми раскажи своја приказна со ваква игра? Чисто од истражувачки цели.
Drugo e ovaa, drugo e igra od ovoj tip. Ne si tolku glup, vaka primitivno da generaliziras, vo 4 reda muabet, sekoja igra mozam vaka da ja svedam. Duri kako tebe (sudejki) i da ja nemam igrano.

Prikazna nema, poradi toa sto prikaznata e detstvoto. NIkoj ovde nema 14 godini i od tolku igri, da simne diablo II da igra. Ne deka samo poradi ova vredi da se spomnuva, napisav jas, uste mi e vo top5/10 igri od tie skromni malku izigrani. Ne mi replicirase vo igra na site vreminja...
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Drugo e ovaa, drugo e igra od ovoj tip. Ne si tolku glup, vaka primitivno da generaliziras, vo 4 reda muabet, sekoja igra mozam vaka da ja svedam. Duri kako tebe (sudejki) i da ja nemam igrano.

Prikazna nema, poradi toa sto prikaznata e detstvoto. NIkoj ovde nema 14 godini i od tolku igri, da simne diablo II da igra. Ne deka samo poradi ova vredi da se spomnuva, napisav jas, uste mi e vo top5/10 igri od tie skromni malku izigrani. Ne mi replicirase vo igra na site vreminja...
Да али диабло 2 според мене е полоша и од titan quest и од dungeon siege.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Да али диабло 2 според мене е полоша и од titan quest и од dungeon siege.
Во што полоша? Другиве се копија на Diablo II за да ги привлечат играчите додека ја чекаат 3ката.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom