Diablo 2 - Lord of Destruction

Член од
16 февруари 2006
Мислења
459
Поени од реакции
48
ej a da ne znae nekoj kaj mozam da najdam Chaos Empire 7.14 toa e mod za lod
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
Играњето диабло 2 онлајн беше копмлет бесплатно, правото да се користат батлнет серверите го има секој кој има оригинален цд, или успеал ад најде сериски кој шо работи онлајн.


Chaos Empire 7.14 ?

ова некој чит? или? не свакјам, не сум сретнал до сега...

иначе, не сум се логирал некое време , неам појма до каде е диабло сеа :)

поздрав
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
50
Поени од реакции
2
Абе ми бара некоја ноб patch да симнам. Добро, го симнав, и пак ништо. Нешто ко у стил ми вика. Your version isn't recognisable, please go to www.blizard.blablabla Стварно се разочарав
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
kengure tolku brzo se otkaza od diablo ??? abe ja instaliram sve top se pusta, i koga ja instaliram ekspanzijata treba pak krakot od install disc da go kopiram ? zsh vo exspanzion disc nema crack, a koga od install disc pak ke go iskopiram mi dava sned/don`t send error report so e rabotava ?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
HungryWolf напиша:
kengure tolku brzo se otkaza od diablo ??? abe ja instaliram sve top se pusta, i koga ja instaliram ekspanzijata treba pak krakot od install disc da go kopiram ? zsh vo exspanzion disc nema crack, a koga od install disc pak ke go iskopiram mi dava sned/don`t send error report so e rabotava ?
Чим си инсталирал друг patch, значи АВТОМАТСКИ си ја сменил и верзијата на играта, и со тоа треба да најдеш крак што одговара на соодветната верзија!

Иначе, ако уште читаат тие што постирале тука порано, ја го имам модот Chaos Empire 7.14! Подобар мод од овој немам играно за игрицава!

Поздрав!
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
-={K-O-R-U-N}=- напиша:
Чим си инсталирал друг patch, значи АВТОМАТСКИ си ја сменил и верзијата на играта, и со тоа треба да најдеш крак што одговара на соодветната верзија!

Иначе, ако уште читаат тие што постирале тука порано, ја го имам модот Chaos Empire 7.14! Подобар мод од овој немам играно за игрицава!

Поздрав!
srediv sve najdov crack ali za versija 1.10 :( ne mozam da najdam za 1.11 t.e. mi dava nekoj fatalen error :):):):) aj ako ima kandidati da praime kajgana team na diablo bar 5-7 luge da bideme eve dvajca sme sigurni ja i kengur bi igrale , daj prijavete se da ja vratime igrava vo zivot :):salut:
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
abe diablo e najaka igra .ja zasakav uste od mal koga imav 7 god pocnav da ja igram i ponekogas uste ja igram ja imam svrteno nekade 10 do 15 pati .

ej dali moze DIABLO NA INTERNET?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ајде кој е ЗА за да играме една асална и долга партија (немора да е секојдневна) DIABLO 2 LOD 1.11b на интернет!!! Да се собереме барем 3-4 души и да праиме партали, али ве молам, без едитирање и глупости праење, една фер игра да измаваме for good old times!

leo напиша:
abe diablo e najaka igra .ja zasakav uste od mal koga imav 7 god pocnav da ja igram i ponekogas uste ja igram ja imam svrteno nekade 10 do 15 pati .
За да ја свртиш играва, треба уствари да ја свртиш 3 пати (Normal, Nightmare, HELL) за да ти се рачуна како еднаш!

А ја имаш и на HELL свртено барем еднаш???
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Одамна ја имам играно диабло. Неколку пати ја имам поминато на хел.
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
diablo e najbolja igra nekad napravena na svetov ... ali nemozam 1.11b da ja pustam , treba patch ili so znam so ...
moze nekoj link da da pusti od kaj da da simnam ... pa da vi vlezam na b.net ...!!!
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
eeej jas sum za timot jas sum sorseres na ice!ali neznam kako da vlezam na battle net!
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
treba najnova verzija i patch za verzijata ... ali neznam patchot od kaj da go simnam
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
lelle kolku ja sakam igrava ej vo koe vreme me potsetiti eheheh uste koga bev mal
 

Kajgana Shop

На врв Bottom