Dexter

Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Ах, уште една сезона од цимолење на Дебра и досадни монолози на Декстер.
Серијава не е ни десетина од тоа што беше првите 3 сезони.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Декстер го сонуваше ова на крајот.....барем јас мислам дека така ќе испадне работава следнава епизода.
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.654
Поени од реакции
3.565
Декстер го сонуваше ова на крајот.....барем јас мислам дека така ќе испадне работава следнава епизода.
Е ако испадне така :facepalm:
Не верувам бидејќи гледаш во промото Дебра се дереше:How long have you been doing this?
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Е ако испадне така :facepalm:
Не верувам бидејќи гледаш во промото Дебра се дереше:How long have you been doing this?
Мене баре така ми делуваше, оти многу глупаво би било ако така успеала да му ги најде трофеите.
Плус види позади Дебра, вентилацискиот отвор е затворен, а некако многу мутаво ќе испадне, ако додека барала и во сета таа нервоза и текне дека треба решетката назад да ја врати.
И да промото не го гледав (не гледам прома, сакам да уживам во епизодата), ова ми беше некако прв впечаток откако заврши епизодата.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Монотоно се до последните 2 минути. Слично како цела 6-та сезона. Во секој случај конечно дојде моментот кој го чекаме од самиот старт на серијата. Интересно е тоа што се случува во прва епизода на предпоследна сезона. Не можам ни да претпоставам што не очекува понатаму :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.735
Поени од реакции
19.910
Ја гледав првава епизода од 7ма, одлична е, ако тераат вака до крај топ сезона ќе искочи, и кај кур од сите можни Дебра најде да го начека.... да беше друг ќе го спружеше и него пред олтар.. не етачен Декс, али просто го обожавам, се му е испланироно еј кој мајнд контрол фрик , ај лов им :)
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Јас ке си чекам да испаднат сите епизоди па ке ги гледам наеднаш. Последната сезона мислам дека поради чекањето од епизода до епизода не ми остави добар впечаток.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.143
Поени од реакции
8.935
Spoiler Alert

Што ке се случува со Дебра и Декстер во оваа сезона

Дали го очекувавте ова ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom