Dexter

Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Мое мислење, а и според тоа што прочитав, ЛаГуерта ќе биде јака ѕверка оваа сезона. Ќе го отвори случајот за Bay harbor butcher како што е спомнато и во промото, само за да го исчисти името на црниот цајкан од 2 сезона, како и да се викаше... Декстер ќе полуди. Ќе биде во тотална паника. Од една страна ќе биде под притисок на Дебра, а од друга страна на својот dark passenger. Веќе ни покажа дека може да изврши убиство со отстапување од правилата на Хери, па можеби оваа сезона неговиот лик ќе премине на ново ниво. А Дебра... Повеќе од јасно е дека ќе дознае дека Декстер е The Bay harbor butcher... само да не му се приклучи како Лумен.. ќе биде страшно глупаво!
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Изгледа само мене не ми смета ЛаГуерта. Да, понекогаш ми идеше ужасно на нерви, ама имаше и добри, човечки моменти, како на пример во петта сезона. А понатаму може и да одигра клучна улога во разоткривањето на сите срања кои се случуваат во се' понеспособната полиција. Кај неа никогаш не се знае. Да ја цитирам: Things are not always black and white.

А можеби и не ми пречи од причина што глумицата ја поштувам уште од Oz.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Премиерата ќе биде во 3 или 4 по полноќ по наше време?
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Легнете си вечерва наспијте се убаво и сабајле кога ќе станете на замунда ќе го има :D
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Легнете си вечерва наспијте се убаво и сабајле кога ќе станете на замунда ќе го има :D
Нема шанси. Утре нема да се приберам цел ден и автоматски цел свет ќе ја види премиерата а јас не. Од 20 декември 2011 го чекам ова :pos:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.030
Поени од реакции
6.051
Нема шанси. Утре нема да се приберам цел ден и автоматски цел свет ќе ја види премиерата а јас не. Од 20 декември 2011 го чекам ова :pos:
Коа заврши 6 сезона, си реков: Еј кој ќе чека сеа до крај на септември, па што ќе се прави бе?

И сеа коа ќе размислам, коа поминаа бре 9+ месеци?:D
 

ficdogg

221b
Член од
29 септември 2008
Мислења
1.105
Поени од реакции
699
Fucking A епизода, fucking A.
Оваа сезона се спрема да биде една од најјаките, едвај чекам да видам во кој правец ќе ја водат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom