David Guetta @ Метрополис Арена - 9.5.2010

Статус
Затворена за нови мислења.

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.689
Поени од реакции
11.082
Како бе не го знаеш Octopussy, со Џемс Бонд филмот од 83-та, Роџер Мур коа глумеше. :pos:
Мали са децата, не знаат :pos: али цурата од филмот уште е бомба бачко...октоподот умре јбг :pos:
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Потврдено е уште пред месец ипол накај два дека ќе иде,ама јас не идам и така:smir:
 

МадерФакер

Титл по моја желба
Член од
25 ноември 2009
Мислења
678
Поени од реакции
44
Го донесоа Карл Кокс пред 2 години на Саем и Тиесто летово во Албанија, бар за овие журки сум сигурен дека они ги организираа...
И журката на плжата Парк во Охрид на која настапија Суперхикс, Паркети, Умек, Метју Хоаг и други. :)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Тоа колку е точно доаѓањето во Ск не знам, ама да ве прашам : Да не знае некој од вас дали некоја агенција од Ск организира превоз+карта за во БГ ??
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
ova samo na nekoj fals strani ima nema nisto oficijalno od nego na negovata strana pisuva samo 8 maj beograd a ne gleam Skopje taka da dodeka ne procitam kaj nego uzivajte si a ne mi se verue deka ke doagja zoso momentalno e na vrv u kariera i celo vreme e po Miami,Ibiza,Dubai a kaj nas site doagjaat koa vise se pred penzioniranje i ae nekoja para plus da svrtat :toe:

radi ova mi e somnitelno

Events in 2010 with David Guetta
May 2010
Fri, 28 May 2010
International Music Summit 2010, Day 3 at Ibiza Gran Hotel / Ibiza, Spain

Thu, 27 May 2010
International Music Summit 2010, Day 2 at Ibiza Gran Hotel / Ibiza, Spain

Wed, 26 May 2010
International Music Summit 2010, Day 1 at Ibiza Gran Hotel / Ibiza, Spain

Sat, 08 May 2010
David Guetta at Beogradska Arena / Serbia

Thu, 06 May 2010
Inox Electronic Festival at La Dune - General / The South, France
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
добро немора да се правите паметни

почекајте малце ќе видиме сигурно сателајт не не лаже
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
ова го чекавме типов е звер пазете сеа ново хитче шо напраи кој стил го мава
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
ова го чекавме типов е звер пазете сеа ново хитче шо напраи кој стил го мава
Е кој стил го мава жити се? За мене и за многу други стилот му е геј. Што повеќе да очекувам од тип што прави песна со краден семпл кој се повторува низ цела песна и вокал од Kelly Rowland. :nesum:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Е кој стил го мава жити се? За мене и за многу други стилот му е геј. Што повеќе да очекувам од тип што прави песна со краден семпл кој се повторува низ цела песна и вокал од Kelly Rowland. :nesum:
Не иди(те) ако не ви се свиѓа.End of story.
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Е кој стил го мава жити се? За мене и за многу други стилот му е геј. Што повеќе да очекувам од тип што прави песна со краден семпл кој се повторува низ цела песна и вокал од Kelly Rowland. :nesum:
ajде знаеме дека си влезен у израелските филмови и преку к*р ми е од таквите ко тебе не мора да ми објаснуваш тоа стара приказна ако не ти се слуша не го слушај:helou:
 

МадерФакер

Титл по моја желба
Член од
25 ноември 2009
Мислења
678
Поени од реакции
44
Е кој стил го мава жити се? За мене и за многу други стилот му е геј. Што повеќе да очекувам од тип што прави песна со краден семпл кој се повторува низ цела песна и вокал од Kelly Rowland. :nesum:
Морам да те корегирам. Не е цела песна туку сите песни. :)
:helou:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.689
Поени од реакции
11.082
ajде знаеме дека си влезен у израелските филмови и преку к*р ми е од таквите ко тебе не мора да ми објаснуваш тоа стара приказна ако не ти се слуша не го слушај:helou:
:pos: :pos: :pos: хејт кор младичу :pos:
Сите фуфи ќе се на Гуета како и да е....мање више музиката џагара багара...уствари мене ми е интересна, i feel like a school boy :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom