Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.166
Ми е криво што не го снимав епик моментот кога душманот @Rosemberg вчера јуреше по мене со нож во рака. Се вртам и го гледам како трча позади мене, ми требаа неколку секунди да се совземам од смеа додека го убив. :pos:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Сто пати им пишувам за мапава да ја пуштат и никако, едно време ја игравме и скоро никој не се бунеше лесна е и интересна

Овие 8 големи мапи се повеќе од доволно кога има народ
dust2
nuke
inferno
dust 2002
aztec
dust обична
train
cbble
+tuscan i clanmill

овие треба да се нон стоп и тоа е да нема мењавање..westwood и други срања кога сме помалце може иако тогаш се подобри како што ги имаме последно време aim map, awp india, snow и некој други мали мапи
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
ке има некој накај 8 ?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Ja може само мапи да ви пуштам, инаку у 9 ке почнам.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Ми е криво што не го снимав епик моментот кога душманот @Rosemberg вчера јуреше по мене со нож во рака. Се вртам и го гледам како трча позади мене, ми требаа неколку секунди да се совземам од смеа додека го убив. :pos:
Ти текнува претходно кога ве наредив 7 души? Ти последна остана, те гледав низ снајперот како земаш ц4 и бев во недоумица дали да те оставам да планташ и да те заколам. Па одлучив сепак со снајпер да те убијам, демек милост. После зажалив, затоа решив да те колам. Вечер каде и да те видам со нож ќе те бркам :icon_lol:
Патем, зошто не ме пофали за таа партија,требаше да ми оддадеш признание како најдобар перформанс што некогаш си го видела :rolleyes: Од останативе смртници такво нешто нема никад да видиш. Нити па од професионалци :coffee:
 

Pance24

Мариовец
Член од
26 август 2012
Мислења
270
Поени од реакции
104
Ај пасс и на мене пуштете ми
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
#НикадНеСеДесило

Освен ако не си сонувал нешто ноќеска, или пак мислиш 7 души си заредил во вкупно 14 рунди :X3:
7 од 11 побратиме.
ГОАТ перформанс. Штета нема снимка Агда, а и да има нема да даде :(
 
Ф

Флеш

Гостин
Саше дај тргнете бе тоа автоматски кикнување ако си спектејт. ... Ве следам но не може заради временска граница шо сте стаиле, да ве следам барем
 

Kajgana Shop

На врв Bottom