Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
koj e passot?
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Какви денски партии кога ни навечер нема луѓе. Џабе скокате сето педерана :icon_lol:
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Какви денски партии кога ни навечер нема луѓе. Џабе скокате сето педерана :icon_lol:
Кога ќе се укине полициски час и толку ќе е мислам. Сега тоа е почеток на крајот.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
Кога ќе се укине полициски час и толку ќе е мислам. Сега тоа е почеток на крајот.
тогаш ке закажуваме термини, ако е достапен до тогаш серверот. :)

јас сум за и после карантинов, зошто да не се пукаме по 1-2 саати, на одреден термин пример.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.305
Поени од реакции
10.314
Кој ме банираше демо да му пратам од играта да види WH ? Немам коментар.
 
Последно уредено:

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.305
Поени од реакции
10.314
Јас те банирав имам и демо сега ќе ставам.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Ај симни го тоа што е uploadira-no од first person перспектива и покажи ми каде гледаш било каков чит.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.305
Поени од реакции
10.314
Пријател симни го тоа што сум јас сниман и кажи ми каде е читот , кога ја играш играта и има чит се гледа од твоја перспектива не биди лудак со сила. Како што ти пишав и во приватна порака имам потрошено повеќе саати на играва него сите заедно што играме на серверот.Ова е тешка срамота , кај си некадарен да процениш па уште и не знаеш демото да го изгледаш.

Ќе купувам игра за да можам да смеам 2 дена во неделата и ќе играм со чит каде што нема поента.Чукни си ја главата .

EDIT: Потенцирај ми каде го виде читот од твоја перспектива чисто ме интересира
 
B

Beginner

Гостин
Пријател симни го тоа што сум јас сниман и кажи ми каде е читот , кога ја играш играта и има чит се гледа од твоја перспектива не биди лудак со сила. Како што ти пишав и во приватна порака имам потрошено повеќе саати на играва него сите заедно што играме на серверот.Ова е тешка срамота , кај си некадарен да процениш па уште и не знаеш демото да го изгледаш.

Ќе купувам игра за да можам да смеам 2 дена во неделата и ќе играм со чит каде што нема поента.Чукни си ја главата .

EDIT: Потенцирај ми каде го виде читот од твоја перспектива чисто ме интересира
Ќе го изгледат и други админи и играчи демото па ако сум згрешил ќе те одбанирам.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.305
Поени од реакции
10.314
Ќе го изгледат и други админи и играчи демото па ако сум згрешил ќе те одбанирам.

Нема поента разговорот со тебе очигледно.Бркај работа.Поставено ти е демото во мојот пост , продолжи да се правиш глуп.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom