Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Еве посебна тема за кантер страјк карантин едишн. Бидејќи стандардната тема има друга намена и цел заради која е креирана, со цел да не се мешаме во таа дискусија, дојде време да се одвоиме во сопствена тема. Сите што сте заинтересирани за играње,дружба, трачарење и оговарање на членовите на форумот повелете

Секоја вечер во 21:00

176.57.128.40:27025

Оваа е адреса за вториот сервер кој има 12 слота
51.195.31.241:27016

Може да се игра кога сака, не мора да се чека 21 часот.

Ова е адреса од серверот на кој се игра, додека пасвордот (тие што го немате) ќе го добиете во порака. Се што треба е да изразите желба на темава или да се обратите на некого од стандардните играчи. Со ширењето на пасвордот сме внимателни исто како и со ширењето на корона вирусот :sneaky:
Бидејќи серверот е донација од Шведска, ги исполнува сите европски стандарди :D Тоа значи дека и припадници на лгбт заедницата можат да играат на серверот, а нив ќе ги препознаете така што во никот нема да го имаат стандардното [kgn] како останатите нормални играчи од форумов :icon_lol:
За тие што ја немаат инсталирано играва, одете на cswarzone.com спуштете ја и придружете се на екипата.
Секако, нема потреба да ви се напоменува дека cheat не е дозволено.
Темата е отворена по иницијатива на Донев и со притисоци од Агда која поседува компромитирачки материјали.
 
Последно уредено од модератор:

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.492
Поени од реакции
80.551
Тоа значи дека и припадници на лгбт заедницата можат да играат на серверот, а нив ќе ги препознаете така што во никот нема да го имаат стандардното [kgn] како останатите нормални играчи од форумов :icon_lol:
20200414_170013.png

 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.366
Пуштете пасвордче по ПП

Дали треба да симнам 1,6 верзија од овој линк https://cswarzone.com/cs/ и преку ова копче?
1586876732017.png

Virus-free, legit confirmed???
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.453
Поени од реакции
5.435
Бидејќи серверот е донација од Шведска, ги исполнува сите европски стандарди :D Тоа значи дека и припадници на лгбт заедницата можат да играат на серверот, а нив ќе ги препознаете така што во никот нема да го имаат стандардното [kgn] како останатите нормални играчи од форумов
ftw!
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.357
Поени од реакции
19.178
И на кога е идеја за тој кгн пред сфак никнејм?Дајте ми едну добру причину,молим ваз!
Еве ја 3 дна играм без тој и? И па неам корону.
И кој ви кур сс ресет скор :ROFLMAO: Поглупо од тој здравје,срамите се од убистфа и мртфинстфа? Ма нема могуќе.
Мноо ме боли кур колко пут сам умреја и колко убистфа иам.Играм за забаву.Доста некул од вашу страну,попубертетски амин,а толики волови,неможу да се размину сс вас по стазе :D
Поздраф Незфраф!!!
Кгн сакс!
Ресетскор сакс!
Бикул и пуцај кантер!
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
И на кога е идеја за тој кгн пред сфак никнејм?Дајте ми едну добру причину,молим ваз!
Еве ја 3 дна играм без тој и? И па неам корону.
И кој ви кур сс ресет скор :ROFLMAO: Поглупо од тој здравје,срамите се од убистфа и мртфинстфа? Ма нема могуќе.
Мноо ме боли кур колко пут сам умреја и колко убистфа иам.Играм за забаву.Доста некул од вашу страну,попубертетски амин,а толики волови,неможу да се размину сс вас по стазе :D
Поздраф Незфраф!!!
Кгн сакс!
Ресетскор сакс!
Бикул и пуцај кантер!
Причината за кгн е тоа што на почеток се играше на туѓи сервери и за да се распознаваме кои сме наши го ставивме тоа. Си остана традиција. Ти не го ставаш затоа што припаѓаш на одредена заедница :icon_lol: Пази парво, веќе ти го фрлија окото некои. Скраја да е да ти падни пиштолот или пушката на земја, ќе биде лошо за тебе :pos:
А за ресетскор барем јас го користам се до моментот на прво убиство. Да не почнувам со 0-16 туку со 1-0. Па после дали ќе е 1-16 небитно :D Навика јбг
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.518
Поени од реакции
26.007
јас неможам у 21, до колку седите ?
 
Член од
31 јули 2019
Мислења
5
Поени од реакции
0
Пратејте ми пасворд, да ве потепам после :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom