Counter-Strike: Global Offensive

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Ај некој да објасни со faceit шоеработава, за да ги добиваш тие поените треба да платиш? За да играш требе месечно сабскрипшн? :D
 
Член од
21 мај 2010
Мислења
70
Поени од реакции
29
Ај некој да објасни со faceit шоеработава, за да ги добиваш тие поените треба да платиш? За да играш требе месечно сабскрипшн? :D
јас играв неколку партии ама на unranked, на тоа не се плаќа.. а за поени после 3-тата партија мислам дека се добиваат ама колку,што, како појма неам
 
H

HoT IcE

Гостин
Ај некој да објасни со faceit шоеработава, за да ги добиваш тие поените треба да платиш? За да играш требе месечно сабскрипшн? :D
Појма немам што како е точно да не те лажам пошто се немам заинтересирано да плаќам :D
Ама од другари што слушам, овие поени што ги добиваш преку играње бесплатно неможеш да ги користиш, односно не ти фигурираат никако, ќе бидат валидни само кога ќе имаш премиум акаунт со кој ќе бидеш ставен во лига според број на поени и има Мастер лига, ако си меѓу први 5 имаш опција да играш квалификации за ФПЛ(ова е нешто ново, се вика FaceIt Pro League, као само за професионалци)..Ја толку знам, а мислам дека тие поени ако си плаќаш месечно можеш да ги користиш за скинови, учество во турнири така нешто.
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Zimas po 12 poeni od pobeda i obratno, imas monthly unranked i daily, u daily ako si prv zimas 2000. Faceit poeni a u mounthly ako si vo prvite 10 mesec dena premium
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
Идете на csgodouble.com страница бетање како рулет. На почеток немате жетони али имате опција "free coins" клик таму и ќе ви побара код, пишете hiks и ќе ви даде 500 жетони (мојот акаунт) и слободно бетајте, скиновите почнуваат од 400 па до 200 000+ жетони..
звучи примамливо..
држете среќа. одам по драгон лор, да го продам, и се женам.
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Идете на csgodouble.com страница бетање како рулет. На почеток немате жетони али имате опција "free coins" клик таму и ќе ви побара код, пишете hiks и ќе ви даде 500 жетони (мојот акаунт) и слободно бетајте, скиновите почнуваат од 400 па до 200 000+ жетони..
5 броки играм од 8 до 14 на 100 влог сите 5 бројки ми ги дава мали ... :bravobe: hahahha неам ја среќа у коцка
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
По глуп упдејт здравје
 
H

HoT IcE

Гостин
Valve logic > new update > op revolver 1 shot 1 kill no skill > cases > skins > $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ > nerf into oblivion
 
H

HoT IcE

Гостин
Со револверот се губат многу работи, не само еко рунди. Се уништува играта затоа и верувам дека ќе го нерфнат ептен јако.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Шема е револверот, не замарајте :D Како и сите работи, има предности/мани, некогаш е ок некогаш не...
Кокошките се со џемпери.
Кога ќе те убие некој има некој скин како рамка на цел екран (ова е за сите или?)
Скриншотов да ми го објасни некој, само кај мене не може да се прочита или?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom