Conquer Online MMORPG

Член од
19 септември 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
zdravo decki,samo so se registriraf na forumov,inace,i jas igram conquer nazalost kako pacient :) . Igram na server Fury i sum Archer > Archer level 130 > 110 (eli 2 sock earings sdg sdg+4,eli sock necki sdg +4,super socket ring +5 sdg,super 2 socket bow sdg sdg +4,eli +4 sdg sock armor,eli +4 sock sdg boots),a isto taka imam i water>warrior lvl 130>120,water > fire lvl 130>99.... :P.so da vi kazam ako treba nesto pisete na fury na Silent>BoB^ / <Geisha> / BlesS i taka...pozz inace igrata e epten top,ali nazalost ja unistija so potency/lotto itn....PS : toj so rece deka ima 130>130>127 war>war>war...ZVER ti si ? :P
pozz se gleame
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
ako uste igrate conquer posle incidentot so stranata sram da vi e
 

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
Јас играв Conquer бев 130 > 115 archer, ама ми го хакнаа усерот :vozbud:
 
Член од
19 септември 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
тоа сто се слуци со хакнувањето на страната,стварно беше,БРКОТНИЦА :D
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Е беше јас играв water-trojan 114lvl ми го штавија. па така да не играм појче оти е глупа игра !!!!!:toe:

Абе на Eternity има нјмногу македонци
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Играва почна да ме нервира...Имам 130 Арчер 123 тројан water-fire 110-108 ... Од кога се случи хакот на страната све тргна наопачки...Скоро секој ден има некој Maintanence на серверот..Само Паѓа , само е full да ти се одмили да играш...Играм на Turquise btw..
 

SkyWalker

HorrificMind
Член од
12 октомври 2007
Мислења
58
Поени од реакции
1
Jas igram na Eternity.. samo da vi kazam deka koga bese haknata stranata mene ne mi haknaa ni eden karakter, a vas vi haknale zatoa sto dodeka bila stranata haknata ste menuvale password ili nesto slicno. A inace imam archer 130 i water>trojan 117 :)
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
А има ли некој од вас, што играл, играл ... напраил јак карактер и ... веќе не му се играаа :) ... и глеа да се ослободи некако од карактерот и тука се појавувам ја .. :) и ми го дава мене(пациент на играва) карактерот, а ја му помагам на друг начин.

и така ... ако има такви, чекам пп. :)
 

WhiteSnake

[hW] Light_Arrow
Член од
24 август 2007
Мислења
907
Поени од реакции
1
Nogo e glupa igrata samo edna kamera e od gore gledas glupa grafika ic ne mi se arese igrata.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Шиткам Ајтеми од играва у RL Cash ,Ако има заинтересирани нека пишат...
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Абе јас имав карактер Tro-Tro 120-130 Turquise сервер и GM ме банова и сега не играм појќе .... FUCK THE GMs
 

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
Jas igram na Eternity.. samo da vi kazam deka koga bese haknata stranata mene ne mi haknaa ni eden karakter, a vas vi haknale zatoa sto dodeka bila stranata haknata ste menuvale password ili nesto slicno. A inace imam archer 130 i water>trojan 117 :)
Ejjj i ja sum Eternity!! Ajde da se druzime!!
So brat mi zaedno igrame se ostaivme! Imame poveke karakteri ali najvise MiddleStraw go igrame (wat 110-warr 128-tro-momentalno 90). Bevme u OutLaw, pa High Council, sea sme u Looney Toones guldot :D
I mene edno archerce mi haknaa ali menjav pass u toa vreme pa mozebi zatoa. :D
A inace znam deka ima igrici so podobra grafika itn itn, ko na primer 2Moons, ali go gleam brat mi se maci da kreva lvli tamu smrt mu e. LOL!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom