Cavo Paradiso - Mykonos / Summer 2012

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Криза во Грција ? Па и не би рекол баш .. :)



Секоја чест за лајнапов.:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:

Не сум сретнал досега на балканот некое друго место со поквалитетна програма за ова лето, бар за мене.. А и можеби најблиското место до Македонија на кое уште сега е познато дека ќе се организираат журки со одлични диџеи, освен неколкуте што ќе бидат во Охрид и околината.. Кој планира да оди натаму летово, еве му шанса за добро журкање..
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Топ топ. Најдобрите ДиЏеи на едно место. Само што Дејвид Гета го нема. :place: Најверојатно на Ибица е. :D
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Секоја година е така на Миконос не е изненадување ова
 
П

Паган-др

Гостин
Ок, јесте Гета за ташак не го бива, ама пост само со смајли не е пост. :)

Него, проблемот кај вакви лајн-апи е што не знаеш за што попрво пари на страна да остаиш. Не сме ние навикнати на ова.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Секоја година е така на Миконос не е изненадување ова
Да да , еве лајнап од лани..



Мислам дека годинава имаат нешто подобра програма.. Да имам пари цело лето би го поминал таму.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Ок, јесте Гета за ташак не го бива, ама пост само со смајли не е пост. :)

Него, проблемот кај вакви лајн-апи е што не знаеш за што попрво пари на страна да остаиш. Не сме ние навикнати на ова.
Не е ова за нас, влез не е под 50 евра :)

Тие што идат на Миконос на одмор си идат со подлабок џеб, така да можат за 10 дена на сите да идат :)
У секој случај на било кој да отидеш нема да се заебеш.
--- надополнето: 15 јуни 2012 во 15:18 ---
Мислам дека годинава имаат нешто подобра програма.. Да имам пари цело лето би го поминал таму.
Иди работи ;)
Само у никој случај со наш стандард и работа таму нема да можеш да идеш на сите овие.
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Не е само овој клуб на Миконос што има ваква програма. Миконос е веднаш после Ибица како "најклаберски" остров. Како што има еден куп клубови на Ибица што носат врвни диџеи и Миконос исто има многу клубови. Нема промашување на кој остров и да се отиде.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Не е лошо ни кај другите соседи, а и 100 пати поефитно
 
H

HoT IcE

Гостин
Миоконос рулз, кога би имал пари, би имал и дестинација кај би го поминал целото лето.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Според мене,Паг и Papaya се водечки на балканов.На миконос да идам да ме шмекаат педерлана,не фала ;)
Можно е Зрч да е подобар од Миконос, само како што гледам програмата оваа година им е послаба од претходните меѓутоа сепак е одлична.
За наши услови Бугарија е најдобар избор и со цени за влезници и со цени за пиење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom