Breaking Bad

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.703
Поени од реакции
2.352
Гледај си, третава сезона е најјака.
Инаку, ме воодушевуват и глумава на Giancarlo Esposito aka Gus Fring. Доста јак карактер. :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.421
Поени од реакции
17.974

Врв!!


fulminated mercury - a little tweak of chemistry. :cuc:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
9.920
Поени од реакции
14.017
Добра сцена од крајот на трета сезона


иначе песничево со спотот ептен ми напраи ќеиф хахах


и уште пар добри сцени


 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.547
Супер серија, на среде втора сезона сум, не се брзам.
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Сигурен сум дека не зажалив што и дадов предност на Breaking Bad пред Fringe... страшно добра серија, одлична глума на Волт,Џеси,Гудман,Густаво, а поготово на Скајлер ликот, најмногу тој карактер ме воодушеви.
трите сезони брилираа, со акцент на првата нормално.
Чисто ме интересира како ли ќе успее Гилиган да го извлече дуото во 4-та сезона на кое се темели оваа серија.
квалитетно изработена, над моите очекувања морам да признаам... му ја препорачувам на секого, уживав дур ја гледав ако се знае дека рамномерно ја комбинирав со Boardwalk Empire за безпрекорно задоволство.човеков е пали-гаси :)
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.133
^^
Ама на ИМДБ до пред месец дена пишуваше дека во март ќе почне, па после го тргнаа, а на сајтот на АМС немаше ништо.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.547
Ги изгледав трите сезони, дефинитивно една од најдобрите серии што сум ги видел.

Некој заинтересиран за наѓаѓања и предикции за 4-тата сезона?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom