Bin bir gece - Илјада и една ноќ

I

IBIZA SOUND

Гостин
uste poarno da ja davaat pocesto ili pa i sekoj den da ja davaat ne e loso

P.S. znaci izgleda ja procitale mojata ideja A1 televizija za pocesto da ja davaat seherezad na TV:vozbud:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Ајј и ја вчера несакајќи ја глеав со мајка ми.Таа русинката убава беше :drk:.А тој лопов 1000ка му дае за пасошот,па уше фала му вика:nenene:

И после од кај знаат да крадат политичариве?Е вака од серииве.:tapp:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Се плашам да не почнам да ја гледам серијава:ija: зашто стварно кај и да одам тоа време сите тоа гледаат, кој и да дојде тоа бара да се пушти на а1, сите само за тоа зборат ... сакал неќел ќе си во тек малку со сапуницава. Шехерезада напаѓа, ама далеку е од Касандра :icon_lol:

Али Онор и Шехерезад летово правеле свадба и у приватен живот. Она убавица он ѕвер :)))
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Можеби ќе ја гледав да не беше синхронизирана.Многу ме напнуваат овака штознам :toe:
 

Jordan Rudess

Tonight's the night.
Член од
3 декември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
53
Се плашам да не почнам да ја гледам серијава:ija: зашто стварно кај и да одам тоа време сите тоа гледаат, кој и да дојде тоа бара да се пушти на а1, сите само за тоа зборат ... сакал неќел ќе си во тек малку со сапуницава. Шехерезада напаѓа, ама далеку е од Касандра :icon_lol:

Али Онор и Шехерезад летово правеле свадба и у приватен живот. Она убавица он ѕвер :)))
Не зезај.. Навистина ли правеле свадба??? :tapp:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
И да сакам не можам да ја гледам. Смешна ми е синхронизацијата, не би можела да се сконцентрирам на содржината. Кај и да појдам во тоа време, сите неа ја гледаат.
Ко Жаде шо беше пред некоја година, и Касандра на времето. Али ебате шо им требаше синхронизацијава не ми е јасно. Ко ке ја слушнам она од Були Були, крај :pos:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
de be ke se naviknite na sinhronizacijata,i mene od pocetokot nekako mi bese glupo ama sega vike se naviknav
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Јас гледам оти сите другарки гледат не за др а и мојте гледат.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797
Конечно и јас ја гледав затоа што немав избор кај брачката на гости, најјак ми беше тој стариот турчин свекор би требало да и паѓа на главната протагонистка, какви фаци праеше еј самоубиство во заседа.
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
78
Поени од реакции
6
Ја гледам серијава. Почнав откако сите у школо само за тоа зборуваа и после ми стана интересна приказната. Единствено можеле да изберат малку поубав глумец -овој мене грд ми е.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797
Ја гледам серијава. Почнав откако сите у школо само за тоа зборуваа и после ми стана интересна приказната. Единствено можеле да изберат малку поубав глумец -овој мене грд ми е.
Добар е глумецот а и Бранко Ѓорчев во пакет :icon_lol:, добри се турците се знае мажот маж треба да биде, а не манекен-педер :nesum:.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
во реалноста таквите луѓе ги нарекуваат патетични ко тие шо се на Шехерзад.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom