Attack on Titan ( Shingeki no kyojin)

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.023
Поени од реакции
17.726
Licno ne mi se dopadna krajot.
Generalno idejata e dobra, ama mnogu loso e pretstaveno, se e izbrzano i nisto nema smisla.
But it is what it is.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.198
Поени од реакции
16.773
Зацршени се и мангата и анимето како што разбрав?
Се разликуваат едно со друго?
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.198
Поени од реакции
16.773
Зацршени се и мангата и анимето како што разбрав?
Се разликуваат едно со друго?
 
Член од
7 август 2011
Мислења
607
Поени од реакции
1.067
What am i suposed to feel?

jak character assasination
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.144
Поени од реакции
13.824
Thanks Isiyama i nemam drugo sho da kazam.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.198
Поени од реакции
16.773
Не знам што да мислам за крајот, а и општо после time skip-от некако многу ствари испоизмешаа.
Како и да е, кога ќе се земе во предвид целосно, одлична манга и must read за сите манга фанови.
Али крајот не знам, not great, not terrible ваљда.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom