Assassin's Creed 2

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.621
Поени од реакции
52.481
Јас пред малце се накурчив за мисиите со
карневалот, кога имаш мисија CTF, во првите 2 рунди типот нема шанси да те стигне, се движи како магаре, али после тоа типот станува ракета и не можеш да го стигнеш никако, па решив да го остаам да стигне прв до флагот а јас да го чекам кај него у база, и таман да му се џитнам да му го зеам, Ецио кретенот се џитка у сосем друга насока,
RageQuit у истиот момент.

:pos2::pos2:

И јас се зезнав така, ме нервираше тоа и неможев да го поминам.
После по незнам кој пат повторување, по грешка уште на почетокот скокнав десно ама добро е што се фатив за куќата на среќа и се вратив таму од кај што почнуваш ти (кај што треба и он да го донесе знамето) и го чекав таму и му го земав знамето :baeh:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
:pos2::pos2:

И јас се зезнав така, ме нервираше тоа и неможев да го поминам.
После по незнам кој пат повторување, по грешка уште на почетокот скокнав десно ама добро е што се фатив за куќата на среќа и се вратив таму од кај што почнуваш ти (кај што треба и он да го донесе знамето) и го чекав таму и му го земав знамето :baeh:

ova vo koja sekvenca e?
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Не приметив и јас да се менуваат на изглед, а и не обрнав внимание на тоа. Повеќе пари добиваш одкога ќе ги апгрејдираш.
А во кој ковчег за парите ?? Во тој во вилата што е зад таа масата?? и кај што можи да го надградвиш "Селото"??:pos2:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.540
Поени од реакции
14.673
знам дека ова не треба да го напишам и се извинувам кон модераторот,ама морам да влезам пак во дискусија за тој еб*н емулатор:toe:
ја инсталирам играта,ја апдејувам,пишувам адресите во хостот,пуштам цмд и пишувам ipconfig/flushdns или нешто сл. беше.
кликам на сервер и ми дава ерор,сметнувам др. исти к ми прави
дали ја грешавам негде,дали компјутерот ми е за на буниште или пак тие нечинат
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.621
Поени од реакции
52.481
ova vo koja sekvenca e?
Ич не ми текнува сега, ама меѓу последните беше.

А во кој ковчег за парите ?? Во тој во вилата што е зад таа масата?? и кај што можи да го надградвиш "Селото"??:pos2:
Да, тој ковчег.
За надградување, во истата соба кај што е ковчекот, има еден човек стои, и има во средина на собата макета од "селото". Збори со тој човекот и ќе ти даде да надградуваш.
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Ахм се снајдов и сега сум прикрај ја зедов облеката на алтајир и сега има упте доста да се игра :( А еве сега гледам има уште такви за збирање како тие кружните кои служат за отварање на вратата.
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
поради големи технички проблеми и неможност да ја игра играта поради ретардираниот ти крак... TheRealSanta! ја анинстлира.. и ке ја купи AC2 па да си играт на рајат.. и ам аут оф дис тема !
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Штета нема ни на оргинал играње "рајат" СИТЕ СЕРВЕРИ НА УБИСОФТ СЕ ПАДНАТИ
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ја незнам како можете играва на кејборд да ја играте :toe:

замарање е у пм, вакви игри се специјално праени за со џојстик, принцот од Персија исто така...

туку забораив да пишам, тоа плочките биле обележани во триаголници на мапата, ги земав и на крај го натнав алтаир арморот со се мечот :wink:

праев парталоини едно 2-3 дена ми скурчи и ја стаив у фиока да фаќа прашина :tv:
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
и јас го зедов арморот исто со последната плочка се мачев доста со тоа скокањата Rawwwrrr :mad:
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
чудно, јас играм цел ден, не наидов на никаков проблем :)
Дабл Чудно пошто во ресен неколку души ја имаат земено па ни на еден не му работи We Are sprry but the servers Are Down Now,Try again later !!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom