Assassin's Creed 2

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Треба ако ја имаш оргиналот :smir:
Си помешал факти. Играта не се конектира на интернет, него на серверот кој ќе го направиш. Затоа кога ќе те праша да направиш јузер и пробаш да се конектираш на ИНТЕРНЕТ, не ти дава.
Ете пробај без интернет, игрива е.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Си помешал факти. Играта не се конектира на интернет, него на серверот кој ќе го направиш. Затоа кога ќе те праша да направиш јузер и пробаш да се конектираш на ИНТЕРНЕТ, не ти дава.
Ете пробај без интернет, игрива е.
Истото го збориме, само ја со два збора, ти со 5 реченици :)
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
шит играва скриншотс гледам..wow.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Не го збориме истото, ти викаш дека за старата верзија требало нет, јас ти викам дека не требало. ^-^
Нигде не спомнав ништо за старата d-_-b

И ајде доста оф топик, да не јадеш бан :smir:
 
?

..........

Гостин
Јас сега ја симнав, и ке пробам чекор по чекор да видиме дали работи.Па ке пишам..
Работи, само ќе се помачиш малку, јас ја средував едно пола саат, ми се крена на 90 нервниот притисок:icon_lol:, али вреди многу е добра играта, сега сум уште на почеток, но доволно е да се каже дека е прекрасно изработена.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.585
Поени од реакции
43.224
Ок, дадениот редослед за пуштање на играва на торентот е грешен, е сеа ја реинсталирав играва, и нејке да ми се пачуе у 1.01, некој ерор ми дава, има некое чаре во врска со ова ? Или у три лепе Се да иде ...
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Ок, дадениот редослед за пуштање на играва на торентот е грешен, е сеа ја реинсталирав играва, и нејке да ми се пачуе у 1.01, некој ерор ми дава, има некое чаре во врска со ова ? Или у три лепе Се да иде ...
Инсталираш играта, уклучуваш лоадерот на убисофт да направи апдејт. После едитираш хост фајлот, пушташ сервер.еџе и ја пушташ играта.

А ако ти дава ерор, најверојатно си го едитирал хост фајлот пред да направиш апдејт така да избриши ги тие линии и направи апдејт.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
ОК, конечно ја пуштив играта.

Туку, дали мојте да ми најдите нешо како да ги наместам контроливе да играм на рачка од PS2 ? Мислам, знам како се местат преку Xpadder, ама како е најдобро да ги ставам? Мислам дека ме разбравете. :)

Или пак кажите вие како е најдобро..? :helou:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
leleeeeeee sum igral dobri igra ama ovaa e vrvot
pocnuvas vo firenza, mojot omilen grad...
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Денес,после 11 дена од нарачката ми пристигна играта :) Време е да ја играм без кракови и безвезни нервирања :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom