Archer

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.938
и ја ја изгледав прекрасна анимирана серија иако не сум многу по анимирните оваа ми се допадна. Уште некој ден само уште некој ден

 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.733
Поени од реакции
73.529

(спојлери)
Буквално ќе се смени цела серија им се здосадило на пишувачите да пишуваат шпионска серија.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.938
се надеваме ќе имаат смисла новиве епизоди, незнам зошто ја променија серијава одлични беа претходните сезони.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.001
Поени од реакции
4.244
Изгледа дојде време и ова да се гледа, season 1&2 downloaded. Ги симнав и двете пошто мислам дека сигурно ќе ми се допадне па да не чекам симнување.:cool:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.695
Поени од реакции
27.917
Изгледа дојде време и ова да се гледа, season 1&2 downloaded. Ги симнав и двете пошто мислам дека сигурно ќе ми се допадне па да не чекам симнување.:cool:

Неверојатна забава е. Јас двапати ги изгледав двете сезони. Теман трета почнува вечер.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.733
Поени од реакции
73.529
Неверојатна забава е. Јас двапати ги изгледав двете сезони. Теман трета почнува вечер.
lol wat
Серијава има 4 сезони и петтата ќе започне вечер
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.695
Поени од реакции
27.917
Барав новата од третата од Шерлок во моментот, се збунив.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.938
Има веќе торенти, јас ја изгледав и одлично е. Мислев нема да биде толко добро што се смени целата сериј но океј ми изгледа засега. Комедија ипол се :ROFLMAO:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.733
Поени од реакции
73.529
Ми фалеше интрото :(
Добра беше епизодава ама премногу кратка ми се чинеше некако.
--- надополнето: 15 јануари 2014 во 18:17 ---
А да R.I.P. Брет, gone but never forgotten :( :place:
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.175
Поени од реакции
21.382
Ми фалеше интрото :(
Добра беше епизодава ама премногу кратка ми се чинеше некако.
--- надополнето: 15 јануари 2014 во 18:17 ---
А да R.I.P. Брет, gone but never forgotten :( :place:

He died doing what he loved.
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Да бре почнале со нови епизоди....јееј

 
На врв Bottom