Andreev Fashion презентс...

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.376
Типчево уште одамна го имам забележано, но не дошол редот прописно да го презентираме. До сега.
Андреев е нешто како Коста Бургов во модата и Елвир Мекиќ во музиката.

Едноставно, интересот за ремет на темата за забегани Hi5 членови беше преголем, па мора да отворам посебна. Типчево го откривме сосема случајно по профилите на забегантусите кои мислат дека се модели. Неколку такви биле (пази) ЕКСКЛУЗИВЦИ на Андреев! :)))


Ова е само еден од плејадата млади и талентирани модели на (хехе, така го тешат пријателите) убер-талентираниот Б. Андреев од Струмица, новата македонска модна икона.

Значи, што се не пуштаат да се движи на Кале...
МОДЕЛ НА ДЕНОТ - ОВА НЕ СМЕЕТЕ ДА ГО ИСПУШТИТЕ!

Бонус:
Лада photo-shoot.

Уствари, нема што повеќе да ви кажуваме, вие си знаете - прочепкајте.

Само полека со сркање, не би сакале овој 110mb сајт да остане без бендвит. Да појасниме, тој долу со свитканото ноџе и уникатна поза е нашиот фешн-гуру Б.Андреев :)




Повеќе фотки:




Мојот фаворит! :vozbud::vozbud::vozbud:










По целиот тој ремет на претходната тема наменета за Hi5 забегантуси (во стил на odmazni4ka) Андреев a.k.a Samantha Jones (или некој од неговите чкарт-модели) се регистрираше на форумов со цел да не ремети нас. Со Крејзи Појол и тоа! :vozbud:

Секако, немојте да го испуштите и ова специјално издание:
Special edition
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Абе остај... заебанција се и "креаторов" и "моделите". Струмичка "елита". Моден креатор кој на своите "ревии" користи облека на заем од струмичките бутици, манекени и манекенки - преку леб погача, дечкото со Андреев ака Кавазов, преку ден продава турска роба во ТЦ Глобал, а навечер манИкен. Тешки филмови се одвиваат во нивните умови...:kesa:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Си го прават животот интересен. NOT.
Останувам спичлес од изгледот на фрајеров:) Азис да ти е идол ПА ПИЧКА МУ МАТЕР СО ШТО КУР ВЕ ХРАНАТ БЕ МАМАТА ВАША НЕНОРМАЛНА?
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Го разбирам што работи нешто што сака ај тоа ... и онака сите креатори се тој тип :icon_lol:

али моделиве од кај ги наоѓа бе :pos: :pos: :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.376
Сеа доаѓа најинтересниот дел. Кај и да е, ќе се убаци некој од моделите (или Андреев) и ќе ни објасни колку сме биле бедни у љубоморни на неговите дела. Исто како Ефтим Илиев :icon_lol:
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
лооолз.
просто сум воодушевен, по-одвратни модели во живот немам видено.
Можеби и тоа му е идеата, знам југо-источниот дел од Македонија има убави луѓе, или саманта нема доволно ќеш да ги слика нив? :pos2:

аааааааааааааааа *бљак* одвратно, уше и коментирам на темава!
хелоу!!!

п.с. ме остај во дилема Саманта_џонс, најверојатно ко мал го викале саманта затоа што имал цицки ко саманта пеачкана или?
 
G

GoddessOfRock

Гостин
лооолз.
просто сум воодушевен, по-одвратни модели во живот немам видено.
Можеби и тоа му е идеата, знам југо-источниот дел од Македонија има убави луѓе, или саманта нема доволно ќеш да ги слика нив? :pos2:

аааааааааааааааа *бљак* одвратно, уше и коментирам на темава!
хелоу!!!

п.с. ме остај во дилема Саманта_џонс, најверојатно ко мал го викале саманта затоа што имал цицки ко саманта пеачкана или?
А знаеш ли дека за една така фотосесија неговите модели му плакат?? ЗАТО КАЈ НЕГО СЕКОЈ СТАНУВА МОДЕЛ:pipi:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Цурата во Спешл Едишн иста ко Тамарче :), мислам првите три фотки.
 
П

Паган-др

Гостин
Уфф сакам да одам кај Андреееееееееееееееееееееееееееееееееееееееев :vozbud:

NOT!!!!

Што све не крепи земјава ццц.....
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
А знаеш ли дека за една така фотосесија неговите модели му плакат?? ЗАТО КАЈ НЕГО СЕКОЈ СТАНУВА МОДЕЛ:pipi:
му плаќаат?
најчесто знам се сексаат, али која би го сексала оваа? уствари овој? :tapp:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Од сигурни извори
Мари4ето и Метонумередно се на следната фотосесија
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
му плаќаат?
најчесто знам се сексаат, али која би го сексала оваа? уствари овој? :tapp:
Ми го зеде зборот... Јас мислам дека не плаќаат туку се префаќаат за услугите :vozbud: Ем “популарен“ ем задоволен :smir: башка на хај фајв ке те турат.
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Боооооооо!!!

Even a blind gay man would go. Oh dear Christ, those aren't allowed, this is not a carnival. What the FUCK are you on?!?!
- Robin Williams

:kesa:

Иначе фотошоп се крие, ама чело муце до тил мало морген.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Абе остај... заебанција се и "креаторов" и "моделите". Струмичка "елита". Моден креатор кој на своите "ревии" користи облека на заем од струмичките бутици, манекени и манекенки - преку леб погача, дечкото со Андреев ака Кавазов, преку ден продава турска роба во ТЦ Глобал, а навечер манИкен. Тешки филмови се одвиваат во нивните умови...:kesa:
Ние можеме да пишуваме се и сешто овде ама Коста врти многу јаки ПИ.КИ па сега ние и да му се смееме и да не се смееме е џабе,секој нека си го тера својот стил а ние сме овде за мајтап...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom