ALL STAR 2009

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Eдноставно нели, КОБИ БРАЈАНТ, НАЈДОБАР!
Што се замислува бе тој.. право сељачиште ,се утепа од шутирање ,може е еден од најдобрите но тоа не му дава за право да си мисли дека е све тоа ради него.. Секојга година го глеам како форсира.. само за да земе награда.. Ебате клошарот :D
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
ако не беа шеки и паул, утакмицата беше ко евролига да гледам сите само фати шутни
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Незнам дали е тактика или до карактерот на поединците али Западот пак изигра многу клошарски. Ова е ревијален натпревар а тие ми играат одбрана и прават фаули за разлика од Истокот кои немаа одбрана и играа за око. Некако сум разочаран заради тоа а најмногу за тоа што Истокот го пуштаа Шек да прави што сака а Хауард не успеваше да мрдне и да ја игра играта.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.496
Поени од реакции
4.058
Абе овој Коби преку *** ми е веќе...Ај ќе одам тмау да бидам МВП,ауууу не го поднесувам!:tapp::tapp:
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.398
Поени од реакции
1.825
Абе овој Коби преку *** ми е веќе...Ај ќе одам тмау да бидам МВП,ауууу не го поднесувам!:tapp::tapp:
Дали нас ни е гајле што не го поднесуваш најдобриот играч на денешницата?
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Тое е мое мислење.Бил веќе МВП,па нека остави МВП да биде Пол,или некој друг.И сега мисли нај јак е:pos2:
Dete ti stvarno znaes da provociras,ke te bide za kosarkar vo idina tebe....razbiram te,od vcera pocna da pratis i treniras sport...spored tebe Pol trebalo da bide mvp ok ama pak si e samo tvoe mislenje! drugite ne se slozuvaat so toa,Pol sinoka odigra maestralno ali toa e toa....i nema vrska koj bil mvp na eden revijalen natprevar,so se zamaras tolku...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom