ALL STAR 2009

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
лелееее едвај чекам да дојде 2 саат......само што побрзо да излезат од игра Јао и Данкан ептен ми се дебилни не ги бива за ваков натпревар
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Денес и ја планирам да гледам иако утре во 8 станувам :salut:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Според мене најдобар Ол Стар је оној во 2001 год во Ем Си Ај Центар во Вашингтон..
МВП беше Ален АЈверсон,а истокот се врати со пресврт..премногу атракции на двете страни.. ахх тоа беа времиња..
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.863
Поени од реакции
8.703
Според мене најдобар Ол Стар је оној во 2001 год во Ем Си Ај Центар во Вашингтон..
МВП беше Ален АЈверсон,а истокот се врати со пресврт..премногу атракции на двете страни.. ахх тоа беа времиња..
да да може да се каже па кога ќе го додадеш најдобриот прикажан натпревар во забивање, може да се констатира дека таа година беше најдобриот ол стар викенд:smir:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
да да може да се каже па кога ќе го додадеш најдобриот прикажан натпревар во забивање, може да се констатира дека таа година беше најдобриот ол стар викенд:smir:
За мене а ваљда и за тебе a и према сите најдобриот натпревар во забивање е во 2000та во Оукленд ... :)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.863
Поени од реакции
8.703
За мене а ваљда и за тебе a и према сите најдобриот натпревар во забивање е во 2000та во Оукленд ... :)
2001 кога картер победи
NBA 2001 All-Star Game - Slam Dunk Competition


еве го на кратко сите забивања
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
2001 кога картер победи
NBA 2001 All-Star Game - Slam Dunk Competition


еве го на кратко сите забивања

Како што реков ...2000та ... Верувај ми.. Не само што сум ги глеал.. него и ги имам у приватна колекција.. :):helou:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.863
Поени од реакции
8.703
Како што реков ...2000та ... Верувај ми.. Не само што сум ги глеал.. него и ги имам у приватна колекција.. :):helou:
па и јас ги имам туку нели е тоа 2000/01????????

или е 1999/00????????(нели коби беше прв оваа ја немам гледано во живо):smir:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Ма ќе биде лудница бре, убаво рече некој погоре нека излезат тие Данкан и Минг и да гледаме атракции. Шекил праи опроштаен 15 All star.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
последни кои добро забиваа на ол стар се ричардсон и џош смит

но по победничките забивања на картер се како да почна да стагнира како да се постигна совршенството


Пупоне дај молим те не со ова...се посра со Картер,само тој е забивач...а криво ми е шо кажуваш дека си ги гледал у живо а уствари добро те служе youtube.com :tapp:

2001 кога картер победи
NBA 2001 All-Star Game - Slam Dunk Competition


еве го на кратко сите забивања

Ако го имаш овоа гледано у живо ја ќе се откажам од спорт...:pos2::pos2::pos2:


А иначе за вчерашниот Ол Стар...не ми се допаѓаше тоа шо у скилс не беа најдобрите плејмејкери Крис Пол,Џејсон Кид....а беа некој деботанти Мо Вилијамс,Дерик Роуз,освен Паркер кој се посра немаше познати "фаци"
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom