Adobe Photoshop - совети, туториали, помош

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Член од
16 април 2014
Мислења
4.525
Поени од реакции
4.800
Ај нека ме контактира некој што го одбира фотошопов. Имам еден проблем, при зачувување на слика се губат контрасти. Али не е проблемот со сРГБ или Сејв фор веб.
 
На врв Bottom