Adobe After FX

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Od moeto televizisko iskustvo neso pozdrav do site ;)
--- надополнето: 26 декември 2012 во 03:54 ---
i ova isto mislam deka e ok onaka neso probuvav iako mi e slab pc doma :)
Хмм, па не се нешто посебни :D Колку години се занимаваш со ова?
 

JURAGAANTE

Professional !!!
Член од
4 април 2009
Мислења
411
Поени од реакции
31
Iskreno 6 godini veke godina pred fakultet i uste go nemam zavrseno haha imam use semestar 5ispiti inace dizajn rabotam skoro sve flash,after,3d,vectorski,illustrator,corel,video montaza i drugo toa e vo makedonijava i da nesakas ke rabotis pokraj ona so si najdobar i sve ostanato :) pozzz
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.658
Брао, ги изгледав сите клипови и феноменални се, воа е моќна работа, сеа ја го симнав па ќе видам што интро ќе испадне.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Дечки потребна мие помош околу сликава... поточно на сликата каде што е кругот има само 3 опции останатите ги нема да не знае некој како да го решам овој проблем? :( Untitled.jpg
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Сериозен ли си? Кои други опции?
Види на сликата само тие три се други воопшто нема кои би требало да ги има јас сеуште не можам да го најдам проблемот и да го решам...
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
Види на сликата само тие три се други воопшто нема кои би требало да ги има јас сеуште не можам да го најдам проблемот и да го решам...

Добро, го гледаше ли видеото воопшто па да видиш дека така не се експортира видео?
Плус колку што видов не ни имаш композиција на тоа што пробуваш да го експортираш...
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Да прашам колку пари чини еден цел курс за Adobe after Fx?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Правев моабет со еден човек и ми кажа дека имало курсеви кои биле накде околу 600 евра со кои добиваш некоја си диплома кои биле стрикно за овој програм но и за уште некој сличен...но не ми текнуваше баш... јас знам да го работам но секако не сум професионалец но сепак сакам да се усовршам...
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Правев моабет со еден човек и ми кажа дека имало курсеви кои биле накде околу 600 евра со кои добиваш некоја си диплома кои биле стрикно за овој програм но и за уште некој сличен...но не ми текнуваше баш... јас знам да го работам но секако не сум професионалец но сепак сакам да се усовршам...
Какви 600 евра брат.. Еве ти тука стотици саати со туторијали.. http://www.digitaltutors.com/learningpath/ и стисни на After Effects
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Имам еден проект треба да биди направен во Афтер ефектс. Ако има некој заинтересиран нека пиши, за цена ќе се договориме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom