Adobe After FX

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.675
Поени од реакции
7.159
Да прашам ми треба некој проект готов за интро немам многу време да се замарам да го правам бидејќи ми треба многу итно ако има некој линк од некоја страница би му бил благодарен. (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom