89ти американски филмски награди (Оскари 2016)

Кој е вашиот фаворит?


  • Вкупно гласачи
    21
  • Гласањето е завршено на .
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Што се однесува на тоа дека Гиленхал не освои ни една единствена номинација на било кои награди за улогата во Demolition е скандалозно и еднакво на богохулие.
Џејк за секоја улога по дифолт треба да има номинација. :D
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Што се однесува на тоа дека Гиленхал не освои ни една единствена номинација на било кои награди за улогата во Demolition е скандалозно и еднакво на богохулие.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.650
Поени од реакции
1.538
Џејк за секоја улога по дифолт треба да има номинација. :D
Nz zosto no vo Demolition stvarno mnogu me potsekase na Igor Durlovski, lol kako braka da se, iako Demolition kako film ne mi legna mnogu, nekako glup mi bese plotot, i ne veruvam nekoj irl da se odnesuva taka koga ke mu umre zena mu kolku i da ne ja saka
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Nz zosto no vo Demolition stvarno mnogu me potsekase na Igor Durlovski, lol kako braka da se, iako Demolition kako film ne mi legna mnogu, nekako glup mi bese plotot, i ne veruvam nekoj irl da se odnesuva taka koga ke mu umre zena mu kolku i da ne ja saka
После Demolition, иако не ми беше лош филмот, одбивам да гледам филмови со Џејк.
Спалете ме на клада, не го можам. Едноставно после тој филм, иам многу тапа чувство за актерот.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
После Demolition, иако не ми беше лош филмот, одбивам да гледам филмови со Џејк.
Спалете ме на клада, не го можам. Едноставно после тој филм, иам многу тапа чувство за актерот.
Непопуларни филмски мислења is that way >>>
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.423
Поени од реакции
9.325
После Demolition, иако не ми беше лош филмот, одбивам да гледам филмови со Џејк.
Спалете ме на клада, не го можам. Едноставно после тој филм, иам многу тапа чувство за актерот.
И јас слично се осеќав, ама го засакав после Brokeback Mountain.
Си го гледала?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
И јас слично се осеќав, ама го засакав после Brokeback Mountain.
Си го гледала?
Да, одамна. Имам гледано филмови со него пред Демолишн, немав лошо мислење за него, немам ни сега, супер талентиран. Само сега си го поврзувам со филмов, а филмот ми даде многу глупо депресивно чувство, па затоа и може го одбегнувам сега. Не знам како поинаку да објаснам, ваљда е глупо, но тоа е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom