3D моделирање

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
4.454
Има кај нас работа за 3Д моделирање со Maya по фирмите? Како одат платите? Вреди да се инвестира време и труд во учење? Некој што работи во ова поле?
Fx3x rabotat so maya
Mozebi i nekoi drugi
Ama ako te biva ke pravish parichki ko freelancer
 

Kajgana Shop

На врв Bottom