3D моделирање

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.459
Поени од реакции
2.002
некој 3д за рендерирање материјали доста да има
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
6.001
BIOLOID да моја грешка. Ја имам цела кутија дома, имам и LEGO и ги измешав :D

Иначе ова го работев за дипломската работа.
Секоја чест за ова работа е многу, што студираш?
 
Член од
25 септември 2017
Мислења
10
Поени од реакции
1
Ајде стручњаци за SOLIDWORKS ми треба помош од вас, дајте ми линк од програмов да го симнам макар и триал верзија , ми треба за неколку дена барем да го повежбам, сум заборавила како се работеше на него, оддамнха завршив со учењето, а ете сега ми затреба ....
 
На врв Bottom