21.12.2012 (read only)

Статус
Затворена за нови мислења.

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
katanec eden...i moze da se postiraat highlights od facite so bea tesko ubedeni vo prorostvata na reptili i slicni providenija...
 
Член од
23 февруари 2012
Мислења
304
Поени од реакции
214
Тоа само покажува една доста чудна појава, а тоа е необјаснивиот интерес на човековиот род за апокалични сценарија, масовни катастрофи, уништување на планетава, инвазија од вонземјани итн. Од секогаш сум се прашувал зошто овие теми ни се толку привлечни и популарни.
Одговорот е едноставен, ние од то најмногу се плашиме, и гасни ја темава и фрли ја во визба !!!
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Не ја затварајте, и така ќе има нов крај на светот... па нека се продолже тука дискусија :eek:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.105
Поени од реакции
9.705
Чекајте не брзајте. Во Америка уште е 21ви. Да не дојди вистина крајот на светот па да треба пак да ја отворате :coffee:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
A be, lugjeeee, ne dojde krajot na svetot zatoa sto:

MALENKO PO CETVRTI PAT SE OZENIL!

ima li pogolema kataklizma od taa??
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
702
Поени од реакции
528
Мислам дека темава заслужува клуч.
Уште не, ја издржавме од 2005, и некои деца пораснаа со неа. И ние тродимензионалните заслужуваме барем една недела одмор и ќеиф:D.
Плус чекаме нови објаснувања. Можеби сме влегле во 4-та ама не сме свесни, може се заглавил лифтот меѓу димензии... да почекаме и да видиме :)
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.482
Поени од реакции
2.351
Може ќе се појави demon11, па ќе ни открие како е да бидеш среќен, откога ќе го положиш испитот за 4-тата димензија.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom