10 - ти ЈУНИ РУЛЗ!!! :)

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Супер тешка и супер интересна година.Многу убаво ми помина.:)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Те бе фамава дигање за крај на школска година. Јас завршив уште у Октомври па што....Не гледам ништо посебно. Само уште еден крај на нов почеток
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Vlatko_Rusin напиша:
Ајде пишувајте! Леле утре какво славење ќе има, ееејјјј!!!!!!! Го чекав ова цела година! Ми изгледа како да сум чекал 10 години! Утре кузнај ...............
лелелеле:cug::nesvest:

Кажете какви се вашите впечатоци од годинава, шо ќе прајте за одморов, особено утре!
:tapp: jas vaka ke si ja cukam glata zaso seuste ne znm dali ke pominam ili ke...aj da ne veljam! uti na sekoe mi se tresat kolejncive ko ke pomislam!!!! ama sepak so ke e budalii...LETO IDIT!! aj na plaza!
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
точкест напиша:
Те бе фамава дигање за крај на школска година. Јас завршив уште у Октомври па што....Не гледам ништо посебно. Само уште еден крај на нов почеток
Е, ајт сеа. Сигурно и ти си бил средношколец некогаш и си чекал ненормално за да заврши годината! Три месеци рај, да не те боли за ништо, си уживаш секој ден, си спиеш и си правиш што сакаш!:helou:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Site se zalite za toa kolku ne sakate da ucite, kolku e loso ucilisteto...

Ako slusnam nekoj oti e ucel za vreme na letoto, licno ke mu go hakiram kompjuterot! :)
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.118
Поени од реакции
5.883
Potato напиша:
Site se zalite za toa kolku ne sakate da ucite, kolku e loso ucilisteto...

Ako slusnam nekoj oti e ucel za vreme na letoto, licno ke mu go hakiram kompjuterot! :)
Ke ucat tie sto treba da polagaat u avgust.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Dobro oni se isklucok... I ne se polaga u avgust :)
 

Шмизличка

Let the good things roll
Член од
11 мај 2007
Мислења
355
Поени од реакции
4
Крај на школска година?? Не го почуствував тоа.Морам да се пожалам дека денес, како петок ги учевме сите шест часа (т.е. требаше да ги учиме да не избегавме), а утре како сабота пак мора да идеме во школо. Па добро што им е на луѓево стварно не ги капирам!!! Крај на школска година е или што??
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Шуќурstrogo...основно поминав следи средно....важно распуст одмор малцеjeee
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Леле, вчера најзакон сум си поминал! Најдобра забава, особено што славевме крај на школска година! Сеа цело лето ќе го дрвам, нема за ништо да ме боли к**от, ќе си уживам!:cug::cug::cug:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
33
Поени од реакции
0
Конечнооо заврши годината.Напорна година,макар што книга не факав.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
тешка година .... ухххх
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Фала курцу, заврши...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom