„Најслаба алка“ со Живкица @ Алфа ТВ

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
749
Поени од реакции
54
Добар беше со кокаинот :) Мислев дека до финале ќе стигнеш ама јбг. :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.352
Поени од реакции
7.489
Ноќта пред снимање бев на концерт на Архангел. Дома се прибрав у 2 и кусур. Наредниот ден станав у 9 и пол за да стигнам до Визбегово на снимање. А цела недела бев болен....
Ајде, повеќе среќа некој нареден пат :)
 
Член од
28 октомври 2014
Мислења
329
Поени од реакции
144
Имаше порано на веб страната на Алфа ТВ арива од претходните емисии од Најслаба Алка, ама е тргнато тоа пред неколку години :) Да не знае некој некаде да не има објавено арива од емисиите или да им пратам меил на алфа може ќе дадат нешто :)
 
Член од
5 јуни 2015
Мислења
696
Поени од реакции
445
Имаше порано на веб страната на Алфа ТВ арива од претходните емисии од Најслаба Алка, ама е тргнато тоа пред неколку години :) Да не знае некој некаде да не има објавено арива од емисиите или да им пратам меил на алфа може ќе дадат нешто :)
Прати им мејл и сподели ако сакаш што ќе ти дадат како одговор.
Јас би сакал покрај Најслаба алка да ги гледам и емисиите од Земи или остави ( денес ова оди под име Се или нешто).
Но повеќе ми се допаѓа Земи или остави со Џамбазов како водител, одеше емисијата само во Петоци од 21 часот, но тоа беше одамна пред некаде 8 години.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.919
Поени од реакции
7.582
Имаше порано на веб страната на Алфа ТВ арива од претходните емисии од Најслаба Алка, ама е тргнато тоа пред неколку години :) Да не знае некој некаде да не има објавено арива од емисиите или да им пратам меил на алфа може ќе дадат нешто :)
Сега веб страната им е тотално безвезе. Вчера видов вртеше текст на нивнава телевизија за пријавување за некое кулинарско шоу на кој треба да се пријавуваат машки лица до 30 години со искуство во таа работа. На веб страната ништо за тоа немаше воопшто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom