„Мајки“ oд Милчо Манчевски

Дискусија во форумот 'Филм и ТВ' започната од rossonerka, 11 септември 2010.

 1. supertramp

  supertramp

  Член од:
  23 јули 2012
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  88
  луѓе давајте линк за симнување или онлајн мора да го гледам филмов :)
   
 2. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  6.842
  Допаѓања:
  2.674
  Да кој го има некаде на торент нека го прати преку порака јас сум го гледал го имав на компјутер но су го избришал, сакам да го снимам на ДВД
   
 3. bucio

  bucio Урбан индијанец.

  Член од:
  8 јули 2008
  Мислења:
  14.781
  Допаѓања:
  5.928
  Не е о тиде, туку оти де :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.

   
  На Lucid dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  6.842
  Допаѓања:
  2.674
  Комплет; „Пред дождот“, „Прашина“, „Сенки“, „Мајки“ за 1530мкд​
  Или​
  Мајки за 500 мкд​


  ОРГИНАЛ DVD ИЗДАНИЈА НАРАЧАЈТЕ СИ ГИ ОД KUPIKNIGA.MK
   

Сподели преку: