„Курва“ во кревет

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Како мислиш фина во кревет?Може ли да го опишеш терминов,за да ја сватиме финоста?
Па фин нормален секс без глупости(орално анално садо мазо итн.)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.735
Поени од реакции
19.912
Па фин нормален секс без глупости(орално анално садо мазо итн.)
Како само спои садо-мазо и орален, анален секс жити господ?
И блазесити кога си задоволен од обичен и фин секс..:nesvest:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Па фин нормален секс без глупости(орално анално садо мазо итн.)
Дефиниција за нормален секс според тебе е секс без орално и анално задоволување.А менувате ли пози во вашиов нормален секс?
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Дефиниција за нормален секс според тебе е секс без орално и анално задоволување.А менувате ли пози во вашиов нормален секс?
Ke se drznam jas da ti objasnam sto e fina vo krevet za nego.Da ja moli pri sekoj cin po 2 sati,da imaat sex,koga ke zapocnat da so cinot taa da glumi bolno nesto ,prostorijata da bide mracna da ne ja gleda gola zosto i e sram na nea .Misionerska polozba zagarantirana se do orgazam,od toa pofino zdravje.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ke se drznam jas da ti objasnam sto e fina vo krevet za nego.Da ja moli pri sekoj cin po 2 sati,da imaat sex,koga ke zapocnat da so cinot taa da glumi bolno nesto ,prostorijata da bide mracna da ne ja gleda gola zosto i e sram na nea .Misionerska polozba zagarantirana se do orgazam,od toa pofino zdravje.
Па бидејќи буцио,несака да ја објасни неговата фина девојка во кревет,ќе мораме да погодуваме:wink:
Сигурно неговата само лежи со блажена насмевка,од финост не смее да каже што сака,менување поза ни под разно,додека трае сексот,он пази да не и ја растури косата или шминката,фино пополека во мисионерска поза се движат,свршување на неа ни во најлошиот кошмар,тоа буцио не го посакува:nenene:На крај,фино се облекува,исто како што се соблекува.
Буцио,твое објаснување ќе доживееме?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Ke se drznam jas da ti objasnam sto e fina vo krevet za nego.Da ja moli pri sekoj cin po 2 sati,da imaat sex,koga ke zapocnat da so cinot taa da glumi bolno nesto ,prostorijata da bide mracna da ne ja gleda gola zosto i e sram na nea .Misionerska polozba zagarantirana se do orgazam,od toa pofino zdravje.
Браво бре девојче ќе те земам за портпарол.Инаку не знам дали знаеш ама од општа култура не се одговара наместо друг.

Дефиниција за нормален секс според тебе е секс без орално и анално задоволување.А менувате ли пози во вашиов нормален секс?
Зависи изгрејсонце или зајдисонце е:pos2:.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Не сакам јас ,,курва,, во кревет :jaj: бидејќи нема тогаш да има емоции и се ќе биде само секс а љубов :nesum: ја сакам малце подолго предигре со многу додири и бакнување и многу романтика :back:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Буцио слободно држи се до темата,игнорирај ги останатите:wink:
Објасни ни го финиот секс,на нас обичните смртници.
zEUs напиша:
Не сакам јас ,,курва,, во кревет :jaj: бидејќи нема тогаш да има емоции и се ќе биде само секс а љубов :nesum: ја сакам малце подолго предигре со многу додири и бакнување и многу романтика :back:
Ти читај од прва страна што значи темата!
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Па бидејќи буцио,несака да ја објасни неговата фина девојка во кревет,ќе мораме да погодуваме:wink:
Сигурно неговата само лежи со блажена насмевка,од финост не смее да каже што сака,менување поза ни под разно,додека трае сексот,он пази да не и ја растури косата или шминката,фино пополека во мисионерска поза се движат,свршување на неа ни во најлошиот кошмар,тоа буцио не го посакува:nenene:На крај,фино се облекува,исто како што се соблекува.
Буцио,твое објаснување ќе доживееме?
Вакви психолози сум видел јас ехе.Иначе би направил дете зошто да не виде згреши тука,ами ако е со кратка коса како ќе пазам на косата а?

Буцио слободно држи се до темата,игнорирај ги останатите:wink:
Објасни ни го финиот секс,на нас обичните смртници.

Ти читај од прва страна што значи темата!
Прво не сум бог и јас сум смртник.Второ жално е тоа што не ти е познат поимот фино за секс може и да знаеш:pos2:.Добро при тоа мислам на никаква настраност(зборовите фино,секс инастраност се објаснети во речникот на Зозе Мургоски)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Вакви психолози сум видел јас ехе.Иначе би направил дете зошто да не виде згреши тука,ами ако е со кратка коса како ќе пазам на косата а?
Освен што е фина во сексот и психолог е?
Жално е знам,затоа барам објаснување од тебе,но ти очигледно ни самиот незнаеш каков е тој фин секс или незнаеш да објасниш.Кога веќе избацуваш нов термин,барем објасни го,вака ќе помислиме дека тресеш од ракав дефиниции.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Темата е курва во кревет ама како што разбрав јас не онаа класичната за пари туку некоја што има големо искуство.Добро не сум промискуитетен па често да менувам партнерки, па така да со некоја каменарка не би пошол во кревет.Уствари се познава тоа која каква после неколку реченици муабет ќе ти кажи се.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Џабе се трудиш дечкото очигледно ни он не знае што сака:)
Могуче да е од електро:)


*шала
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Дефиниција за нормален секс според тебе е секс без орално и анално задоволување.А менувате ли пози во вашиов нормален секс?
ајде прво да дефинираме нормално???? Што е нормално- дали е тоа објективен или субјективен поим??јас би рекол субјективен!
Што се однесува до секс, секој си праи што му душа сака! Што сакаш да кажеш БУцио дека ако јас сакам орален или анален секс јас сум ненормален ,а ти со твојот фин секс си нормален????а ти според кои мерила и критериуми вадиш вакви заклучоци???
јас мислам дека ти си потиснат од општествените правила за она што е добро а што лошо? меѓутоа земи ја дарвиновата теорија за еволуција.Човекот има и нагони кои се чини највеќе доаѓаат до израз во сексот.При секс човекот највеќе наликува на животно да речеме. Мислам имаш стенкање, викаше , гребење ...мора ли да продолжам.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Освен што е фина во сексот и психолог е?
Жално е знам,затоа барам објаснување од тебе,но ти очигледно ни самиот незнаеш каков е тој фин секс или незнаеш да објасниш.Кога веќе избацуваш нов термин,барем објасни го,вака ќе помислиме дека тресеш од ракав дефиниции.
Секој збор си има дефиниција во речник.Фина мислам да не ме тепа со кашик:pos2: да не носи кожен корсет да нема разни свингерски или бисексуални идеи и да нема сексуални односи со половина град.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не,во право си,темава не е за курва од улица која се дава за пари.Исто така темава не е за девојки кој имаат големо искуство,па дркаџиите ги нарекуваат курви.Туку за девојки кој имаат фантазија во кревет и знаат добро да те преебат исто како да си платил професионалка.Без садо мазо,без крвови и пропратни животни.
Ти спомна нормален секс,пробај објасни го,јас претходно во темава давав објаснување за „курва во кревет“
Темава е чудо,„курва во кревет“,па на Лејди дамата,па на буцио нормалниот и фината:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom