превод на филм

creator_92

haker4e
Член од
16 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
3
кажетеми како да ставам превод на филм на линукс у школо...:):helou:
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.176
Поени од реакции
5.240
Неможам да ја најдам темата у која се побаруваа преводи за филмови ,а можеби е и избришана ,па ќе побарам тука
некој ако може да најде превод на српски или хрватски за City Of Men 2007 720p BRRip нека пише тука во поарака


јас најдов неколку српски ама не се за 720p BRRip верзија на филмот.
 
На врв Bottom