[видео] David Beckham во одлична реклама за Samsung GALAXY Note

Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Во оваа најнова реклама на Samsung за GALAXY Note, David Beckham демонстрира прецизност со шутирање кон ѕид направен од тапани. Меѓу другото, благодарение на илустративните моќи на GALAXY Note и S пенкалото, Beckham научи како со топките да ја отсвири “Ода на радоста”.




ИЗВОР

Ги замолувам модераторите да го преместат постов во Мобилни телефони и телефонија. Благодарам
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Секоја чест за удариве..ама некако не ми изгледа (како да ја отсвирува)
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
- „Не може да шутира со левото стапало, не може да игра со глава, не знае да дрибла и не постигнува многу голови. Освен тоа, супер е“, Џорџ Бест за Дејвид Бекам.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
- „Не може да шутира со левото стапало, не може да игра со глава, не знае да дрибла и не постигнува многу голови. Освен тоа, супер е“, Џорџ Бест за Дејвид Бекам.
Да си прател каков sense за топка има, ќе почниш како мене да веруваш дека вистина ја свири.(y)
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
- „Не може да шутира со левото стапало, не може да игра со глава, не знае да дрибла и не постигнува многу голови. Освен тоа, супер е“, Џорџ Бест за Дејвид Бекам.
клик клик клик клик
Да си прател каков sense за топка има, ќе почниш како мене да веруваш дека вистина ја свири.(y)
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Читај меѓу редови малце, не води се според изјави на некои кои Бекам го гледаат како уникатна супер ѕвезда a секогаш ја засенуваат неговата фудбалска кариера. Имаше многу спорови со бивши играчи на Јунајтед па и со Фергусон, како што имаше обожаватели имаше и многу хејтери. Ај не е битно, не е за тоа темава...
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Јако рекламче

still much better than Justin Bieber's song.

:pos:

--- надополнето: 23 мај 2012 во 20:38 ---
Заприметите на почетокот вика bye а телефонот му е во рака едно 2 секунди :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom