Што се готви во маалото?

Член од
29 септември 2007
Мислења
245
Поени од реакции
17
Дечки мене ми мириса на некоја манџа што се готви ама незнам што точно мирудии има замешано...

Невообичаени "приватни" посети, говори со повици за едниство и борба...

Mногу работи за еден ден :wink:

Што мислите вие?
 
F

FilipMacedon

Гостин
Видоа дека системот во Грција не дозволува попуштање на нивниот национализам па сега пробуваат кај нас:toe:
 

Славјански

Антички Словен
Член од
2 мај 2008
Мислења
5.644
Поени од реакции
1.346
Тоа се вика нова поделба на светот и сверите на влијание.
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
1.436
Поени од реакции
45
.... Или нова војна....


*** ова доаѓа ко на некој филм за нострадамус на почетокот
 

Славјански

Антички Словен
Член од
2 мај 2008
Мислења
5.644
Поени од реакции
1.346
Без војни нема промени.
Так нормално.
Русија, САД и Кина си ги имаат договорено веќе работите.
Инаку зошто ШЕЛ заминува од Грција ?
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
191
Без војни нема промени.
Так нормално.
Русија, САД и Кина си ги имаат договорено веќе работите.
Инаку зошто ШЕЛ заминува од Грција ?
Затоа што Лукоил не доаѓа во Македонија како што требаше да дојде.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.086
Поени од реакции
3.891
Мене ми мирисат на чорба од печурки.Мљац мљац...
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.707
Поени од реакции
560
Се спрема огромен котел за варење предавници.
Нивната реа се осеќа во воздухот.
Ќе ги јадеме ли?:vozbud:
Ќе ги правиме ли сапунчиња?:vozbud:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
112
Ќе ги правиме ли сапунчиња?
Нели ние бевме евреите те сапунчињата? :toe: Или само целиме кон тоа? Кон која ПеХа вредност само!?
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.707
Поени од реакции
560
Бада do not wowy my wittw jew...И за тебе ќе има место во котелот. Широк е и по германска лиценца:back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom