arschloch
Поени од реакции
14

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Да даде Господ да имаш жена, која многу ќе ја сакаш,
  а да не можеш да ја љубиш...
  Да даде господ да имаш со неа дете, кое ќе те обожава,
  а да не можеш да го гледаш и да си поиграш со него...
  Да даде Господ, да ја сакаш МАКЕДОНИЈА најмногу од се, а да бидеш жигосан како најголем фашист, и да те прогонуваат сите...

  Да беше ти прав верник немаше да колнеш , бидејки ке знаеше дека тоа е на некаков начин грев.Поздрав
  Пријател...
  Јас би и да логоруваме.

  Ама не мислиш дека ќе е поголем ефектот откако некој од "нашите" ќе го каже офицјалниот став, за да имаме логична и официјална причина за реакција? За да не бидеме дел од хистеријата која ја декларираме за наметната?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom