Што сакате за роденден?

BaBy_Vik

...SiMpLy AdOrAbLe...
Член од
4 декември 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
Дигитален апарат или добар мобилен ама ного скапо е :):):).... може долен веш
 

ReNaTa

-SHY- girl
Член од
1 декември 2007
Мислења
240
Поени од реакции
6
хмм.. па би можело една количка, не некоја голема, ќе бидам задолна и со некое пежо 206, фиат пунто или па некоја друга, што ќе биде само за мене.!:pipi:
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
хмм.. па би можело една количка, не некоја голема, ќе бидам задолна и со некое пежо 206, фиат пунто или па некоја друга, што ќе биде само за мене.!:pipi:
Исто! Може дури и Smart да е, само да не троши многу бензин, за на факс ми треба! :) Ајде мамо, тато давајте нешто, нема смисла веќе со јавниов скопски превоз да се мачам ! :(
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Паа сакам многу :) :) ама у реалност не може да го имам.. :)..

Сакам ГОООЛЕМО МЕЧЕ колку мене :smir: отсекојпат тва сум го сакала :toe:
а исто така сакам и црвени ружи.. как на филмофте шо им дават :) :) тка ногоооо еден куп.. :)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Поклоните ми њу за роџендан!:pos:
Па што да посакам за роденден една прошетка низ Европа и ослободен од школо еден месец добро ќе ми дојде после ич нема да ми е досадно у школо:).
Доволно е прекрасно да си поминеме сите на мојот роденден поклоните не ми се важни!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Сакам едно буре Карлсберг:vozbud:
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
Za rodenden sakam digitalen aparat, ama salam, ili PS3 ili I-Phone,
Toj {to veli deka podarokot ne bil va`en , la`e, za{to posle toa se ogovara - pa kako mo`e{ da se dojde so prazni race. . . Podarok si treba i toa e toa. . .
:wink:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
skromen sum....sakam nekoj da mi gi urami site karti sto dosega gi sobrav :wink:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Со оглед на то шо ми се ближит роденденот сакам очила за сонце(иако времево не е за сонце)ама убај да се не некој штогоде:kesa:
 
П

Паган-др

Гостин
Има време до мојот роденден ама ако. Па пошто ми е во лето да биде нешто за тоа време. Што и да е убаво да е. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom