Што сакате за роденден?

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.744
Поени од реакции
19.923
Од тоа што очекував ништо не добив.. шмрц, ај може следниот! хах..
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Изненаџење. Не смета ни порано да е. Ни малку покасно.
Кога ќе размислам подобро, изненаџењето може комотно да се вика Аналгин. Многу Аналгин. Енормни залихи Аналгин. Кутија по чоек, не смета. Сосема во ред, ќе сврши работа.

И на никој да не му падне... На памет, да ми посакува да сум жива здрава, добра, паметна, и остали бљувотини за наредните 365 дена. Секогаш обратното излегува. А ја сум уморен човек.

***

Едит...

Фиwипче, aj не ми се мешај во штипки. Фала. :smir:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Зеј го за маж син му од Зегин газдата шо е. :wink:

Иначе, јас сакам нешо вакво, слично.


И еден Kiss Belt Buckle, ваков:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Личноста што ја сакам, ако љубовта може да се купи !!!
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
па што и да е ама да ми заѕвони некој на врата во 12.00 и да ми го остави и да избега тоа ми е желба:pos2::pos2::pos2:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Drugarite mi napraia epten merak so ne mi dadoa niso posebno kako poklon tuku plikce polno kesh,taka mozev da castam poveke pijacki vecerta,i site si pominavme najubavo i + mi ostanaa use pari za nadalje!
Najubav poklon za rodenden e ubavo proslaven rodenden!
 
Член од
31 август 2008
Мислења
47
Поени од реакции
1
ne o4ekuvam neshto posebno od rodnini,prijateli...iako moite roditeli znaat sekoja god. prijatno da me iznenadat, no mrazam koa ke mi se pojavi nekoj so pari i mi re4e:
-"HappY B_day....kupi si shto sakash"

na toj na4in znam deka taa li4nost ne odvoila ni malce vreme.....da prasha koi sitnici me zadovoluvaat!Mozebi nekoi mirizlivi sveki.....

tuku go odbira najlesniot na4in "eve ti *kes* Kupi si ti".....:/ (Bedno)
 
B

black angel

Гостин
posto godinava mi e 18-ti rodenden sakam samo tri raboti sto mi gi vetija moite nov telefon,i digitialna kamera,patuvanje vo zamokot na drakula
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Z a sebe nikogas ne sum mislela deka sum romanticar po dusa ,megutoa edna slucka mi go smeni mislenjeto .ZA roden den dobiv 101 ruza isprateni preku dostavuvac so kartica,prvo mi bese nekako smesno ili nesvojstveno za mene megu toa nekako ubavo mi bese custvoto i svativ deka sum bila beznadezen romanticar i ne znam zosto tolku godini sum go ignorirala toa.Bi sakala pak da se povtori mozebi e klise ama na toj podarok najveke se sekavam.
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Пошо цели 5 години се ебаам со ист мобилен сакам нов да ми купат. (пу ја зк кој ќе чека 4 и пол месеци :) )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom