Што претставува мобилниот телефон за вас?

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Па за мене мобилниот прво е средство за комуникација и праќање/примање пораки, а потоа се друго - мп3 плеер, албум со слики, апарат....
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
Прво ми е МП3 плеер а после средство за комуникација и ништо повеќе од тоа
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
апарат за ало - ало! никогаш не го користам да се прчам и се останато..многу ретко ги користам останатите опции освен СМС и Ало-ало!
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Првенствено е средство за комуникација, е сега интересно е и да снимаш, сликаш, слушаш радио и незнам што уште не, пријател ми е кога ми е досадно, кога барам нешто, сепак е луксуз но и задоволство.:helou:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
porano bese samo za zborenje ali sega so site raboti sto se staveni vnatre navistina sto ne mozes da pravis ali povekete go koristam za zborenje i na fakultet si pustam mp3 na slusalki da slusam koga mi e dosadno:)
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
средство за тепање досада, а особено ми го прави пократок и поинтересен престојот во ВЦ ( а иначе го користам максимално со сите опции што ги нуди-аларм, игри, МП3, клипови, сликање, итн), кратко речено у овие крути, бескруполозни времиња моб. телефон ми претставува и партнер, и другар, и семејство.
 

Goki_san

Dzabolebar of the month
Член од
16 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
1
:cds:Za mene mobilniot telefon pretstavuva BAVCA ZA.......NE, ZA MENE MOBILEN TELEFON PRETSTAVUVA NIVA.....NE, ZA MENE MOBILEN TELEFON PRETSTAVUVA naprava za komunikacija megu narodite, za slikanje na ubavite i interesnite momenti, za snimanje klipcinja (+18 isto taka) i najbitno od se za utepuenje dosada u WC, avtobus, pred spienje............... taka jas go razbiram mobilniot telefon. Pozdrav :bravo:
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
22
Поени од реакции
0
pa .. ne znam sto mi pretstavuva ama znam deka koga ne mi e pri raka panicam..nemozam ni da zamislam sega da sum bez mobilen a ne bese tolku taleku koga ubavo ziveevme i bez niv..
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
средство за трошење на пари:)
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
дел од мене е... коа го нема како да умрел дел од мене :) хахахаха
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Телефон си е телефон.:baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom