Што правите кога сте сами дома?

Член од
31 март 2008
Мислења
2.552
Поени од реакции
1.812
сега зиме имам обичај да легнам на стомак и да испуштам гасови :kesa:
 
Член од
2 јануари 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Ако не седнам пред комп..читам некоја книга,ако веке седнам пред комп се заборавам по мсн скајп дц ваму таму..
 
H

^HITMAN^

Гостин
Појачалото од гитарата го пуштам толку гласно што комшиите пукаат од нервоза. Ме опушта, како свирењето така и нервозата на комшиите кои неможам да ги поднесам...:devil2:
 
A

Antigona

Гостин
Koga sum sama doma pretezno sreduvam stari , chistam , peram , peglam i pravam rucek

A vo site drugi situacii jadam fast food i samo vo nedela chistam ( ako imam zelba ), ako ne ostavam za narednata nedela
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Слушам многу гласно музика, на ТВ гледам шо сакам, јадам шо сакам, спијам до колку сакам...
 

Violet girl

пепелашка од наше маало
Член од
9 февруари 2010
Мислења
17
Поени од реакции
1
Сама дома.....најубаво....одма викам другарки,другари....пуштам музика до даска,се труеме со кафиња и цигари,гледаме филмчиња,се опуштаме со вино.....а некогаш ми се случува да не викнам никој,да бидам баш сама....тогаш исто пуштам музика,пробувам облека,играм пред огледало....зависи од расположение.....хехехех:pipi:
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
130
Поени од реакции
4
Караоке правам, зградава ја дигам у вис:pipi:
 

Master!

Доктор Глобил
Член од
5 март 2010
Мислења
68
Поени од реакции
6
Home Alone....Па тогаш слушам глсна музика...
Ги викам другарте, секако и другарките и правиме што ќе ни текне :)))
Супер е кога си сам дома :je: :music3:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.975
Поени од реакции
24.781
Викам некој друар или другари на кафе.. зашо досадно ке ми биде сам да седам цел ден дома.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
porano koga bev pomal slusav muzika na cel glas
a sega oti sum malku pogolem:) nesto se cackam ili pa na komp go tepam vremeto:vozbud:
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
шетам по гаки праам караоке чистам и листам списанија
 
Член од
23 мај 2010
Мислења
43
Поени од реакции
5
Обожавам кога сум сама дома, а кога тоа се случува времето брзо ќе летне :(. А инаку кога сум сама пуштам гласна музика (тоа обавезно), некогаш и џускам :music3: , често и на пц (лесно можам да се заборавам на фб, мсн), кога имам книга непрочитана, ја читам се додека не ми е здодевна, а кога читам книга друго и не ми е толку битно (зависи од расположението), а понекогаш и уживам во трач муабетот со другарките.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom