Што најмногу сакате?

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
Да го трошам времето со најблиските..
 

sweet girl***

I wish that...
Член од
4 октомври 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
najmnooogu sakam da spijam a koga kje se razbudam da procitam nekoja ubava poraka od nekogo....:back:
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
3.881
Поени од реакции
6.256
да не живеем у паланка, музика,спорт и спортски активности, лирика, кулирање пред компјутер, излегување и тоа
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Чоколадо. Топло, црно, сладолед, све!

Паркови (и зеленило).

Тенисот мој најсакан. Спорт де.

Планини. И шпартање по нив.

Мачки и кучиња. Пак се сложувам со вториве. :icon_lol:

Клавирот.

Планините од книги.
Моторчиња. :kesa:
Плаво, зелено, црвено, црно, теЃет, бело, сиво.

Red Bull. :icon_lol:

Текила и коњак и водка и пиво и вино. :pos:
Едно количе :drk:. (Алфа Ромео стошеездеветката, првата ми љубов. :pos: )

Биљард. Пикадо, фудбалче, она со моторчињата аген, флиперчиња...

П`рснал Џон Кјузак.

Покер.

Фудбал!

Да научам да готвам.

Да научат луѓето да не викаат старТки.

ЕДНАШ У ЖИВОТОВ ДА ДОЧЕКАМ ЏЕРИ ДА ЦРКНЕ МЕСТО ТОМ. (И та брзата птица сељачка обесена да ја видам.)

Да заврши Забрањена факинг љубав.

ОТ такоџе.

Италија.

Купчиња листови у есен.

Дедо Мраз да се потруди новата ТР да ја довршат до крајот на годинава.

Да денцам.:je:

Да тепа МекКејн.

Има уште. :icon_lol:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.964
Поени од реакции
361
Работи кој ги сакам :

Ана (девојката)

Родителите

Животот

Фотографија

Музика

Шутки (Mosh)

Смешни Мајци

Црна и Бела боја

Светлокафени очи

Еротски и Хорор книги

Сладолед

Ролерки

Јули

Одмор

Езеро/Море/Океан

Нуркање

Секс

Секс

Секс...
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
13
Највише од се сакам да имам близнаци деца кога ке пораснам
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.496
Поени од реакции
5.819
Сакам, сакам, сакам.... и јас не знам што сакам......(можеби зашто имам се што ми треба)
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
758
Брзи коли, фудбал, убави девојки :back:
 
Член од
20 ноември 2010
Мислења
738
Поени од реакции
749
Сега во моментов се што сакам е едно марихуанче... ммм :)
А во втор план ми е да дојде 1-ви Август и да падне една убава журка на концерт на David Guetta ! :)
 

baksterski

Националист тип 500
Член од
22 февруари 2010
Мислења
431
Поени од реакции
277
Sakam da otidnam na nekoj ostrov daleku od ovde, da pijam tamu po cel den kokteli na plaza i da ne se vratam ovde :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom