Што најмногу сакате?

Член од
9 март 2008
Мислења
184
Поени од реакции
4
Сакам постојано да сум позитивно расположена да се смеам нонстоп.А и сакам да сакам некого:tapp:.
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Локалната библиотека. Смешно местенце. Два на два. Купишта страници и страници помеѓу корици. Мали, големи, средни, зелени, бели, исфлекани, со подизлижани букви, искинати, распарталени, извиткани, раскупусани и какви уште не. Од под до таван, сите четири ѕида. Не знам колку е стара, ни библиотеката, ни газдарицата. Ама просторијата мириса историски. И тоа ми е незаменливо место. Истиот момент кога ќе тресне стаклото од вратата позади мене, ми го снемува чувството на неприпадност и знам дека сум на некој начин дома. :)

Сакам кога излегувам пред скали посабајле. Сега е ладно. Инаку по јадранки и пижами се цртав во двор добри 4 месеци, секој божји ден, сосе кафето у една рака и поштата у друга, откако ќе ја соберев. Пет пари не давам за комшиите бе. Бајт ми.

Ја сакам Пјаца. Место до стакло/прозор. И жолтите сијалички на оградата. И чоколадната торта. И стреата. Кога врне. И Ерос. И жилет да ми дадат сосе сметката, најубаво.

ДоШ. Уво ме боли дали на светов му значи "неубаво време". Ја го сакам.

Креветот ми. Нема шо не ми знае пустиот. :icon_lol: И да сакам не можам да кријам. :pos: :poss:Се` во/околу него. Кога сум кај кревети, сакам од оние праисториските перници. Пердуви ваљда. Али кој ретардиран формат у пм. :pos: (Перница, формат...
) Зборот ми е, тешки се и гоооwеми, и таква сакам. :icon_lol:ж


Јао, тешко мене... :icon_lol: А не е ич за смеење.
 

Snicker4e

<3 Basketball
Член од
21 јануари 2008
Мислења
162
Поени од реакции
4
Најмногу сакам да одам кај тета у Америка
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
Да бидам почитуван и сакан:smir:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
шо најмногу сакам? логично.... девојка ми... и да преживеам до негде осумдесет години... да иам 250 деца.... и така
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Da bideme site zdravi i zivi,da gi ignoriram site koi me stavaat vo iskusenie i pravat sopki,da bidam uste pouspesna,da gazam cvrsto na zemja da ne se izgubam vo minatoto i iluziite i da imam duseven mir drugoto samo ke si dojde.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
Во моментов? Да сум во добро друштво со кое би уживала и би се смеела од срце...:pipi:. :pos2:
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
U momentooovvvvv......blago,kaloriii....leb :( boze moj ne sum jadena cela nedela .....iiiiiii sakaaaaaaaam sakam kreditna bez limit :):kesa:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
најмногу си го сакам вампирчето мое... :)
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
39
Поени од реакции
4
A aa aaa aaa ama znam jas i vampircheto te sakaaaaaaa mnooooguuuuu!!!

Едитирано од модератор: Контролирајте се.
 

Mind In Motion

Smirking Revenge
Член од
29 мај 2007
Мислења
816
Поени од реакции
46
Да кивам, да се смеам, мајка ми и женска ми. Оптимизам на куп.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Ako ne mozda i ustav a mozda i drzava... Ali sigurno protiv site pravila...
Е ДА АЛИ АЈ ДА НЕ ГИ УМАРАМЕ ЛУГЕВО КЕ НЕ БАНИРААТ :)
ЗАКООООН!!!!
A aa aaa aaa ama znam jas i vampircheto te sakaaaaaaa mnooooguuuuu!!!



Последна опомена, форумот не е мсн. И пишувајте со нормален фонт и црни букви, не е ова боенка.
 

ivicka10

full bundle of joy...
Член од
20 февруари 2008
Мислења
102
Поени од реакции
4
да давам и да примам љубов :back:
смс пораки зашто значат дека некој мисли на тебе :)
и секако мнооооооогу животни :pipi:.....
а да. и најмногу ги сакам оние личности кои ми го разубавуваат животот :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom