Што највеќе цените во животот?

Ошо

I like to disturb people.
Член од
23 септември 2009
Мислења
73
Поени од реакции
5
Животот!
 
O

okej

Гостин
најмногу кога знаеш некого како да утешиш без да бараш да ти врати со нешто некогаш...
 

radica

never mind
Член од
21 октомври 2007
Мислења
599
Поени од реакции
36
Најмногу ценам искреност.Можеби затоа што се помалку и помалку луѓе ја поседуваат.
Ценам луѓе кои знаат како да си ги искажат своите чувства и луѓе што знаат што сакаат во животот. За жал и вакви има малку.
:salut:
 
Член од
23 март 2010
Мислења
24
Поени од реакции
1
iskrenosta e najvazna samo na koj mu vredi deka ja imas ili ne, koga voopsto ne ja ni bara,najmalku ja spomnuva,i kapak na se ke izlezes budala poradi toa :smir:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Vo zivotot najveke ja cenam lubovta bidejki so nejziniot procut pomegu coveckite bitija nastanuva reprodukcija, harmonija i sreka
 

PrincezZ

Death It's Only The Begin
Член од
25 март 2010
Мислења
123
Поени од реакции
9
Slobodata e najdragocena i najmogu ja cenam :pipi:
 

Misha

шмизлеТО
Член од
28 март 2010
Мислења
44
Поени од реакции
1
искреност :smir:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Среќата и продуктивноста, љубовта и забавата. Рецепт за убав живот. Како метеопат и хипохондрик, се цени и умерено облачно време со сончеви периоди и лимонада.
 

Кент

Професионалец
Член од
16 февруари 2010
Мислења
255
Поени од реакции
15
Искреност.

Воопшто не сакам кога некој лаже, крие, глуми.
 

Hatred

save.exit.planet
Член од
17 мај 2010
Мислења
83
Поени од реакции
4
креативност,искреност,градбата на свој карактер..
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
Кажете што највеќе цените во животот! Тоа може да биде некоја личност, некоја материјална ствар, некоја особина, или пак нешто што не можеме да го допреме, како што е љубовта, слободата, мирот итн ..... Јас во животот највеќе ја ценам слободата, според мене ако немаш слобода, ништо не можеш да имаш!
Najmnogu gi cenam licnostite koi se navistina najdobri prijateli, da se tuka sekogas koga ke ti trebaat i koga ke im trebas, a isto taka ja cenam ljubovta na prvo mesto
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Најмногу го ценам културното понашање кај културните луѓе :wink: и добро Guitar Solo :eek:jea:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Искреноста:toe:

Додека има некој лаже, крие, глуми и се доста дволични за нив немам збор:uvo:(А ги има насекаде:toe:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom