Што највеќе цените во животот?

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
Највеќе ги ценам пријателите, пошто тие ми возвраќаат на истиот начин.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Храброст, лојалност, пожртвуваност, искреност, гордост, и држење до свои принципи.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Вкусно јадење, добра пијачка и тесно пиче.
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Човек Ценам кога е многу добар спрема мене и спрема други..:tapp:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
54
Поени од реакции
1
искреност,љубов,добрина,вистинско пријателство...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Гордост,лојалност и искреност.
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Iskrenost, odlucnost, hrabrost...
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Пожртвуваност најногу, па искреност па таму негде е и поддршката и така натаму и така наваму да не се внесвам сеа ногу.
 
Член од
6 ноември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
44
Па ценам скоро се од што се чувствувам задоволна...Ценам тоа што кога ќе станам ми е обезбедено стан и кревет каде што преспивам,го ценам тоа што кога станам можам да се движам слободно,да правам што сакам,односно тоа што сум здрава,ценам затоа и пред да си легнам цел ден сум и најадена и напиена,и цел ден ми е исполнат со различни работи,без разлика дали седење на компјутер работење или учење,ценам затоа што кога западнам во неволја и ми е тешко имам родители и пријатели кои ми помагаат за да го надминам тоа,а конечно кога ќе дојде среќата можам да ја споделам со нив..Ценам се што е несебично и ценам се што ми е дадено,почнуваќи од животот што ми е подарен,па заврши со ситниците кои ми го прават животот...
 
А

Аниии

Гостин
Другарките,родителите...

Без моите другарки денес ќе бев НИКОЈ И НИШТО. И премногу сум среќна што ги имам бидејќи они се секогаш тука за мене и кога сум среќна и кога сум тажна.Многу пати биле до мене да ми помогнат и да ми дадат совет.Секогаш ме тешеле кога сум била обесхрабрена.Со нив ги споделував сите среќни моменти.Едноставно не знам што би правела без нив... ВЕ САКАМ НАЈМНОГУ:pipi:
 
Член од
12 март 2009
Мислења
205
Поени од реакции
13
Највеќе од се мајка ми и безусловната љубов и поддршка што ми ја дава на секој мој чекор во животот..
Љубовта, искреноста, лојаноста и се разбира достоинството...
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Ги ценам сите оние кои ме ценат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom