Што мислите,маструбација или секс под туш?Тактики и совети

  • Креатор на темата Мала Госпоѓица
  • Време на започнување

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
И јас мастурбирам под туш, со шампон и со скроз оторена главичка, а со другата рака со јак млаз си шприцам одзади и ми доаѓа она чувството кога ти се отвара/опушта анусот пред серење, за минута и пол-две сум готов.
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Се изнаслуша и девојчево секакви работи од претходната тема па ја попаливте да отвори и ваква тема... Сепак ако добро е да се знае, во ред си е да се интересираш на овие твои години.
 
?

..........

Гостин
Што мислите за самозадовољување или секс под туш?Имате искуство,впечатоци?Како ви се бендисува?Ја маструбирам под туш и многу е јако тушот го користам како воден вибратор со јак мласт..малку свеќи,секс фантазии и за 4 минути го достигнувам врвот..а вие??:):)
Мене многу ме пали кога ја прскам позади дирекно во шупакот, ама со извадена решетка дирекно со тоа млазот што доаѓа од цревсето.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Јас не се бањам, бољерот ми е прегорен, следствено на тоа не ни маструбирам. А бидејќи не се бањам немам ни секс.
Проклет Бољеру, ти си крив за се.
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Јас обично седнувам во кадата, ќе го издркам на брзинка и после плачам едно пола саат.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Јас не се бањам, бољерот ми е прегорен, следствено на тоа не ни маструбирам. А бидејќи не се бањам немам ни секс.
Проклет Бољеру, ти си крив за се.
brat be,ami sonceto iskoristi go :D
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
И не баш фина работа сексот под туш, се е лизгаво, треба добро одржавање рамнотежа, не можиш баш да се опуштиш пошто треба многу да внимаваш, плус водата ги мие природните лубриканти...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom