Што мислите,маструбација или секс под туш?Тактики и совети

  • Креатор на темата Мала Госпоѓица
  • Време на започнување
М

Мала Госпоѓица

Гостин
Што мислите за самозадовољување или секс под туш?Имате искуство,впечатоци?Како ви се бендисува?Ја маструбирам под туш и многу е јако тушот го користам како воден вибратор со јак мласт..малку свеќи,секс фантазии и за 4 минути го достигнувам врвот..а вие??:):)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Што мислите за самозадовољување или секс под туш?Имате искуство,впечатоци?Како ви се бендисува?Ја маструбирам под туш и многу е јако тушот го користам како воден вибратор со јак мласт..малку свеќи,секс фантазии и за 4 минути го достигнувам врвот..а вие??:):)
4 минути? толку си брза?

п.с што е работава со тебе нов јузер 2 теми отворени во љубов и секс и тоа и двете перверзни.... ахх децоооо
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Јас кога сум под туш, размислувам до каде сум со животот, обично за 4 минути неколку пати паѓам во депресија и пак се враќам :LOL:
Тушот го користам како туш. :(
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Што мислите за самозадовољување или секс под туш?Имате искуство,впечатоци?Како ви се бендисува?Ја маструбирам под туш и многу е јако тушот го користам како воден вибратор со јак мласт..малку свеќи,секс фантазии и за 4 минути го достигнувам врвот..а вие??:):)
Znaci zlaten tush si imas koj te doveduva do vrv! Sho ti treba togaj decko? ;)
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
314
Поени од реакции
286
Еднаш го издркав два пати под туш и после тоа цел ден се чуствував непријатно, како нешто цело време да ми сметаше, не знам зошто.... never again
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Што мислите за самозадовољување или секс под туш?Имате искуство,впечатоци?Како ви се бендисува?Ја маструбирам под туш и многу е јако тушот го користам како воден вибратор со јак мласт..малку свеќи,секс фантазии и за 4 минути го достигнувам врвот..а вие??:):)
не те прашва татко ти шо прајш со свеќи и кибрит в купатило?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom