Што мислите за Jaнко и емисијата "Јади Бурек"?

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
Минимално знаење и голема километраза зад него а тоа со е грд е друга приказна....
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Ima nekoe minimalno znaenje vo nego,ima i malku harizma,ali tolku loso izgleda tipot so nemozam da go gledam podolgo od 2 min...
Минимално знаење...ајде бе..човек што се разбира во се, уствари појма нема од ништо, само гомнојадец и ништо друго.
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Го слушав порано на радио кога се фураше со светскиве првенства во фудбал.Но откако се избаци на телевизија,престанав да го слушам и гледам.Порано беше по интересен коа тресеше зелени на радио, сеа многу на озбилно некако ја сврте работава.
 

M@We4kA

Loading . . .
Член од
26 јуни 2007
Мислења
559
Поени од реакции
5
Абе неможам да го смислам и него и емисијата!!
Кој ве праша вас што вие мислите за Јанко и неговата емисија?
А јас колку што знам насловот на темата е : Што мислите за Jaнко и емисијата "Јади Бурек"? А темите на форумов се однесуваат на сите членови... :toe:
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Ми се приидува во wc од емисијата,и многу ми е неинтересна а па водителот е нешто невидено...само на скај нет може да се доживее такво нешто!!!!:pipi:
 

Me_myself&I

THE GODDESS
Член од
27 ноември 2007
Мислења
70
Поени од реакции
1
Дефиниција за јанко е сакам кажам-незнам речам...ретко го гледам,а и тогаш кога бар 5 мин ќе му обрнам внимание,обавезно ме фаќа смеа,зашто човекот се обидува нешто да каже,ама секогаш не знае да си ја заврши реченицата,и завршува кажувајќи нешто сосема друго...
Човекот едноставно нема речник,не знам како може емисија да води:toe:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.467
Поени од реакции
47.369
На менито има .60 денара повик 20 денара порака он цела емисија збори со некој а пораки само проѓаат доле на кајрон.Од кого?/
Од тие што немаат пари социјални случаи, стечајци унесреќени луѓе им смета политичка ситуација им смета социјална положба им сметаат градоначалниците ,луѓе што сакаат да бидат чуени и им треба медиум,...секој од нив ''нема за леб''али секако имаат да фркнат по најмалце 60че за муабет и 20че за порака на кого??
На самопрогласен интелектуалец колумнист со знаење и квалификации колку мене ама доволно паметен да види дека народов е у шајзе невидено и му треба некој за муабет и тешење тоа он го предвиде одамна и сега заработува на нивните маки,јадови и највеќе од се глупост..
Јанко не е крив криви се гледачите он јасно си има кажано 300 пати
''Имате даљинско ако не ви чинам сменете канал''
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.681
Поени од реакции
13.295
Човекот јењдино што знае е да ме насмее некогаш кога ептен ќе забега во “бурекот’’. Инаку слабо го гледам во последно време ми станува одвратрен со неговите теории.
 
Член од
3 јуни 2006
Мислења
228
Поени од реакции
0
НИШТО НЕ МИСЛАМ............НЕ ГО ГЛЕДАМ......
АКО НЕМАШ ШО ДА ПРАИШ И АКО НЕ ЗНАЕШ ШТО ДА СИ НАЈДЕШ ЗА ЗАНИМАЦИЈА ГЛЕДАЈ ГО ЈАНКО
ХАХАХАХА
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Се гледа дека човекот неможе да си ја изрази мислата до крај зошто речникот му е тапа, ама некако тера има колку толку гледаност, си лапа парички и тоа е тоа:toe:

П.С. Знае на моменти да ме изнервира
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
јадење бурек е тоа јади бурек.
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Eпа можел барем цените за смс и повици да ги смали,и онака се прави семоќен:)!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom