Што мислите за телефонот PRIVILEG TV5 MINI

Член од
24 јуни 2011
Мислења
522
Поени од реакции
462
Дали некој го користел овој телфон (http://handy.com.mk/view_product.php?id=1893). Денес го видов и ми се причини како многу добар посебно тоа што има и тв тјунер и може да се гледа телевизија. Кои се вашите мислења и искуство со овој телефон?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
еднаш ме замоли еден другар да му средам еден таблет. привилег мид 8 - полошо искуство НИКАД не сум имал. од кинеските гомна ова беше ДНО!

ако е и ова срање кинеско ( а мислам дека е ) ИЧ да не го гледаш! - подобро фрли ги парите во воздух отколку да го земеш телефонов. живци ке изгубиш за максимум 1 недела !!!
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Стариот мој зеде Привилег исто од Хенди, според сликиве не е како твојот модел, ама еве веќе 6 или плус месеци е се ок, без проблеми.Ако е нешто од помош :unsure:
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Нема да можеш да гледаш телевизија т.е ќе гледаш само мтв1.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
хм...кинески е..
 

Lajce

Не за сркање
Член од
19 април 2006
Мислења
997
Поени од реакции
116
Во продавнцата каде што го и видов ги фати сите локални телевизии...
И што ќе видиш на 2.2“ екран :facepalm: Не троши ги парите на кинески ла.на.
 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
Другар има привилег тв3 и е многу добро телефонче. Кинески е ама го служи скоро 1 година без никаков проблем до сега.
Има вифи,гпс,тв,2х камери и уште 300 работи. Во паковката кога ја купи имаше:Полнач со кабел, полнач за директрно полнење (телефонов се мести на полначот кој е приклучен во штекер) Полнач за во кола, 2х Батерии, Скрин Протектор, Слушалки,Усб кабел, некакви си ремчиња за на врат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom