Што кога не сака да пуши?

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
RealGirL напиша:
И од тука одма знам дека типот е некој напатен кретен и астала виста бејбе!
Ај барем испуши ми го бе!!:tapp:
Ја знам еден тип што има долга врска и не и дава на девојкава да му го пуши демек курвинско било тоа!Е ај сеа:lud:
Кое тие бе?
Е секакви има на светов, и ако девојкаму ја фати стрв за пушење?
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
:vozbud: :vozbud: е тогаш незнам али знам дека идат 3 години а 2.5години имаат секс:nesvest:
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
asterix_m напиша:
П.С
Барби во твојот напис пишува ”така била воспитана”, епа кого дома го воспитуваат или учат да пуши
Знаеш, муабети со мама за секс....
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Sweet Barbie напиша:
Знаеш, муабети со мама за секс....
И шо муабети со мама за секс? Нормално дека мајка и нема да и рече ”ќерко, ако некој ти рече ”испуши ми го мори” ти да му го испушиш, мажите тоа го сакаат ќерко моја златна” или обратно .. седи жити се. Или е воспитана во духот во кој ја воспитувале мајка и? Времињата се менуваат. Светот ојде напред. Таман работа ако уште живее со оние старомодни сфаќања. И според некои другари на некои членови пушењето не прави курви не?:vozbud:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
The`bItCh напиша:
. И според некои другари на некои членови пушењето не прави курви не?:vozbud:
е е е ....нигде не напишав дека ми е другар!
Реков познавам еден тип....тука има разлика..
а да според него сите сме курви само женска му која се рока со цело ск не е!
Ама битно срцка не пуши!:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Abe koj ke kaze deka ne pushi LAZE!
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
RealGirL напиша:
е е е ....нигде не напишав дека ми е другар!
Реков познавам еден тип....тука има разлика..
а да според него сите сме курви само женска му која се рока со цело ск не е!
Ама битно срцка не пуши!:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
Сори, моја грешка. Значи фактот што типот е убеден дека женска му не пуши неа не ја прави курва а нас другите да? Свашта.:lud:
 
Член од
8 август 2005
Мислења
456
Поени од реакции
78
The`bItCh напиша:
Времињата се менуваат. Светот ојде напред. Таман работа ако уште живее со оние старомодни сфаќања. И според некои другари на некои членови пушењето не прави курви не?:vozbud:
Времинјата се менуваат светот оди напред,Почнува да се зборува отворено на сите теми,но чувствата побавно се менуваат.не викам дека девојките што пушат(а тоа се скоро сите девојки) се курви, но иако сум машко се уште ме држи тоа чувство дека партнерот треба да ти е навистина близок и се уште ме штрекнува коа ке помислам дека `некоја`побарала да го лапне веднаш...или па може јас уште не сум спремен да сфатам дека цурите им ги пушат на сите, и тоа е најнормално...и може сакам мојата цура да не им го пушела на `другарите` наоколу
 
Член од
19 мај 2006
Мислења
419
Поени од реакции
5
Uste kako tinejdzer sum vodel "bitki" so devojkite dodeka gi nateram da mi go ispusat, i otako ja osetiv ubavinata na taa rabota placam kako bebe ako ne ja dobijam dozata.Medjutoa dozata voglavno ja dobivam vo sklop na seksualen odnos a retko koga nemu mu se posakuva.Eve iako sum vece dolgo vreme mazen nikogas na mojata zena a i na devojkite pred nea ne sum se obratil so zborovite Ajde Ispusi mi go i nesto slicno takvo.Prvo poradi sebe sto sum ubavo vospitan a drugo sto ne bi sakal devojkata ili zenata da se custvuva potcineta,da se cuvstvuva kako kurva koga bi i se obratil so tie zborovi,znaci koristam nekoja druga varijanta na zborovi,no voglavo se se zavrsuva bez mnogu zborenje.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: S&M

VIRTUAL

knowledge is power
Член од
4 мај 2006
Мислења
327
Поени од реакции
2
Кога се работи за таа работа не се збори туку се реагира како на пример да и посочиш погледот во него и да ја поттурниш културно, нежно и после уживај! - мое мислење! Алу поубава работа од тоа нема неможам а да не прокоментирам дека многу уживам!
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
The`bItCh напиша:
И шо муабети со мама за секс? Нормално дека мајка и нема да и рече ”ќерко, ако некој ти рече ”испуши ми го мори” ти да му го испушиш, мажите тоа го сакаат ќерко моја златна” или обратно .. седи жити се. Или е воспитана во духот во кој ја воспитувале мајка и? Времињата се менуваат. Светот ојде напред. Таман работа ако уште живее со оние старомодни сфаќања. И според некои другари на некои членови пушењето не прави курви не?:vozbud:
Сигурна сум дека муабетот не бил таков. Ти никад не си зборела со твоите за секс? Никад не си добивала совети од типот „рано е немој“ и тако даље? Ако сакаш подобро да го формулирам прашањето Не збореле твоите со тебе за секс? А зошто одеднаш се узнемири толку за ова? Можда доволно е мајка и да и рекла дека тоа непристојно и она си го вразала тоа у крпче или така нешто... На крај краева батали моја беше грешката што пишав за друг, а сеа ни ја не знам до точка како било....
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Sweet Barbie напиша:
Сигурна сум дека муабетот не бил таков. Ти никад не си зборела со твоите за секс? Никад не си добивала совети од типот „рано е немој“ и тако даље? Ако сакаш подобро да го формулирам прашањето Не збореле твоите со тебе за секс?
Сакаш да кажеш дека мајка ти ти рекла нешто како: „Ќерко, рано ти е да пушиш, не му го земај во уста на дечкото“?

Sweet Barbie напиша:
Можда доволно е мајка и да и рекла дека тоа непристојно и она си го вразала тоа у крпче или така нешто... На крај краева батали моја беше грешката што пишав за друг, а сеа ни ја не знам до точка како било....
И мајка и` ако и` рекла на некоја дека е непристојно, таа ако сака нема да го направи тоа? Што ве гледам чудни. Во момент кога има секс, во главата ќе и` се заврти муабетот од мајка и` дека рекла дека е непристојно тоа?:icon_lol: Дај жити се`
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
Fortune напиша:
Сакаш да кажеш дека мајка ти ти рекла нешто како: „Ќерко, рано ти е да пушиш, не му го земај во уста на дечкото`
Сеа сигурно не и го рекла тоа. Али БАТАЛИ . Од кај да знам ја што и рекла ТОЧНО.

p.s. Другарка ми има 16 год. Сеа тоа може да има врска пошто на 16 год. баш и ТИ Е ВАЖНО што мислат твоите за сексот. Можда коа ќе созрее повеќе ќе ги батали тие ствари и ќе сфати дека тоа не е курвински и дека тоа не те прави курва.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Sweet Barbie напиша:
Сигурна сум дека муабетот не бил таков. Ти никад не си зборела со твоите за секс? Никад не си добивала совети од типот „рано е немој“ и тако даље? Ако сакаш подобро да го формулирам прашањето Не збореле твоите со тебе за секс? А зошто одеднаш се узнемири толку за ова? Можда доволно е мајка и да и рекла дека тоа непристојно и она си го вразала тоа у крпче или така нешто... На крај краева батали моја беше грешката што пишав за друг, а сеа ни ја не знам до точка како било....
Не. Не сум зборувала со моите за секс и нема да зборувам. Се што знам научив сама и мислам дека добро ми оди. Не ме узнемири ништо .. него тоа што го напиша некако ми делуваше глупаво. Демек мајка и и рекла и оваа си го врзала в крпче, ако е толку ограничена па .. нишо не ме чуди.:icon_lol: И додека се ебе сигурно не мисли на мајка и.:pos:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Sweet Barbie напиша:
Сеа сигурно не и го рекла тоа. Али БАТАЛИ . Од кај да знам ја што и рекла ТОЧНО.

p.s. Другарка ми има 16 год. Сеа тоа може да има врска пошто на 16 год. баш и ТИ Е ВАЖНО што мислат твоите за сексот. Можда коа ќе созрее повеќе ќе ги батали тие ствари и ќе сфати дека тоа не е курвински и дека тоа не те прави курва.
А тебе важно ти било?
Твојата колумна од средношколсите денови не го докажува тоа!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom