Што има во нашиот плакар (со слики)

IVA

Член од
5 декември 2005
Мислења
3
Поени од реакции
0
dajdo напиша:

vakvi preku 20 maici u site boi od bela do ljiljkova

imam 6 para kapi

4 para od istive patiki znachi beli crni zuti i crni visoki
mnogu dresovi imam i normalno bluzoni so kapuljacha toa bi bilo se a ne zaboraviv imam i nekoi 6 para koshulji
svaka ti 4as
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Откај знам шо има...неам отворено плакар од памтивек...се е разџиткано низ соба.
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Све. Имам еден куп облека а пола не ја ни носам. Отприлика неколку пара фармерки, многу мини сукњички, тексас и кратки јакнички, неколку летни кратки фустанчиња и многу памучни блузи и маички. А за во зима имам и кул дебели џемпери.
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
So sakate imam! Ako vi treba slobodno pominete imam cel magacin :):)
I od toa 50% e denska a 50% vecerna obleka,i od toa znaci 80% se nosi preku nedela 5% za vikend i drugite sto ostanaa ne se nosat :):):)
Imam mnogu ne nosam se ili pak nosam pa pak ostanva dva pati obleceno i sl..:D
Inaku najveke imam pantoloni(najpoveke so dzepovi-siroki),farmerki(skoro site se cigara dolu i samo edni siroki),dzempercinja tesni il siroki crni rozevi kafeavi maslinesti,patiki i cizmi kolku sakate,corapi da ne zborame,vesh isto taka i tato vcera mi se zakani deka ako pridonesam uste nesto doma ke me isfrli od doma so se partali! :):):)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201


Еве што иам у плакарот, све е несредено... :) :)
Од алишта до компјутерска галантерија се наоѓа. :) :)
 
Член од
15 март 2006
Мислења
95
Поени од реакции
5
Pa najcesto sakam ednostavna obleka,vo neutralni tonovi,kafeava,bez,krem i sl.,dopolneta so nekoi interesni detali,inaku spoj megu klasika i casual stil.Ne ebitna markata,moze da se iskombiniraat mnogu skapi i mnogu evtini parcinja i pak da izgledas kao 1 000 000$:icon_lol:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
vodkamixx напиша:


Еве што иам у плакарот, све е несредено... :) :)
Од алишта до компјутерска галантерија се наоѓа. :) :)
:pos: :pos: :pos: Duri i OGLASI imas! :icon_lol: haha.
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Само што сликав. Многу од работите ми се кај татко ми во плакар дека мојот е помал и не ги собира сакоата и кошулите. Додуша ги собира, ама се гужваат. Само некој работи чувам во мојот плакар. Иначе е прилично несреден, ама не иде до на водка стандардот

 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
Dimitarc напиша:
Само што сликав. Многу од работите ми се кај татко ми во плакар дека мојот е помал и не ги собира сакоата и кошулите. Додуша ги собира, ама се гужваат. Само некој работи чувам во мојот плакар. Иначе е прилично несреден, ама не иде до на водка стандардот

http://img462.imageshack.us/img462/3820/img79477hi.jpg
epa malce da se podseri i 5ka... abe ne mn samo toa tetratkite:) i so drugo pa.... aj 5ka:):):) (zaso znam deka ke potsredis:icon_lol:)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61

(горната тренерка)



 
Член од
18 март 2006
Мислења
404
Поени од реакции
3
dajdo напиша:
vakvi preku 20 maici u site boi od bela do ljiljkova
---
imam 6 para kapi
---
4 para od istive patiki znachi beli crni zuti i crni visoki
mnogu dresovi imam i normalno bluzoni so kapuljacha toa bi bilo se a ne zaboraviv imam i nekoi 6 para koshulji
Бравос.. ми се свиѓа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom