Што има во нашиот плакар (со слики)

Член од
18 март 2006
Мислења
404
Поени од реакции
3
Не ви покажувам слики од плакарот оти е неред и ме мрзеше да средувам, ама ги сликав најубавите мои парчиња облека

Дресови (Sean John, Reebok, Ruff Ryders, Fubu, Full Count)
Фармерки (Ecko, Sean John, Akademiks)
Кошуљи
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11

eve mi gi patikite samo sto ne se so crveno,tuku so teget
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Еј морам слика од плакаров да пратам зашо денес уградив плави неонки внатре после ќе пратам
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Многу сакам плакарот да ми е среден и скоро секогаш е така. Се да е испеглано и на закачалки. Да се знае што кај е значи по ред се наместени сукњи, фармерки, близички по прерамчиња, па блузи по кратки, па блузи по долги, па дебели блузи па јакни :) еве некои слики :

ова си е мојот плакар


ова ми е друг за летни близи, тренерки и џемпери


ова ми е место за каиши и ташни


а ова е на сестра ми плакарот со тоа што си менуваме работи скоро се ни е заедничко


и стално си викам дека ништо за носење немам а со тоа што не го сликав плакарот со јакни и плакарот со кондури многу слики ке имаше така :pipi:
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Сакаш да кажеш дека ова го има во твојот плакар?

Па дај барем да си ги сликаме плакарите и да закачиме слики од нив, вака некако напишаново и сликиве не ми „штимаат“ со името на темата. :wink:

Кај мене во комодата ( неам плакар :place:) има претежно спортска гардероба, кратки панталони, маици со кратки ракави, 2-3 блузона, 2-3 џемпречиња, 2-3 пара тренерки, 1 пар панталони и 2 пара фармерки.

(слики за некој ден) :wink:
И јас мислам дека е најдобро да си ги сликаме плакарите. :toe:

П.С. Мене ме мрзи сега. :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom